GIŻYCKO: Walentynkowy koncert Piotra Selima w Tło dla MEW – Magna Masuria

fot. Przemysław Świechowski, Chełmski Dom Kultury 2013

W najbliższą środę, w walentynkowy wieczór, zapraszamy do Tła dla Mew z ukochanymi, z przyjaciółmi. Walentynkowe menu przeplatać się będzie z melodią, poezją śpiewaną i czytaniem wierszy. Wszystko to w wykonaniu słynnego barda, artysty – PIOTRA SELIMA. Zapraszamy na niezwykle czarujący, walentynkowy koncert.

Piotr Selim, polski muzyk, pianista, wokalista, aranżer i kompozytor. Współzałożyciel Lubelskiej Federacji Bardów. Absolwent lubelskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. oraz łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie fortepianu. W 2007 roku uzyskał stopień doktora sztuki muzycznej w dyscyplinie artystycznej – instrumentalistyka.

Jego DOROBEK ARTYSTYCZNY jest tak bujny, że jego piosenką – wizytówką – jest „Specjalista od wzruszeń” zwany również „Konikiem”. W 1999 roku nagrał swój maksisingiel „Przede wszystkim”. Laury zdobywał na licznych festiwalach: Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie, „Łaźnia” w Radomiu, „Spotkania Bardów” we Włocławku, Spotkania Młodych Autorów i Kompozytorów SMAK w Myśliborzu, „Oranżeria” w Radzyniu Podlaskim, Spotkania z Piosenką Autorską w Biłgoraju, „Kamień Wiary” w Siedlcach, Festiwal Kultury Ekologicznej w Józefowie i Festiwal „Złota Kropla” w Świnoujściu. Uczestnik Elbląskich Nocy Teatru i Poezji.

Jako solista, kameralista i muzyk orkiestrowy współpracuje z Filharmonią Lubelską oraz różnymi chórami.

Tło dla MEW, start. godz. 18:30, 14 lutego [środa], bezpłatna rezerwacja stolików pod numer telefonu 508-109-586. Koncert biletowany czyli jak zawsze wrzutka do kapelusza lub przelew BLIK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *