Gm.KĘTRZYN: Podsumowanie Zawodów Spinningowych na jez. Mój – Magna Masuria

Gm.KĘTRZYN: Podsumowanie Zawodów Spinningowych na jez. Mój

1

fot. PZW Mazury w Kętrzynie

W dniu 22 października 2022 roku na jeziorze Mój, odbyła się druga edycja Zawodów Spinningowych o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn p. Pawła Bobrowskiego. Inicjatorem i organizatorem zawodów było Koło PZW Mazury w Kętrzynie.

Bazą zawodów był Teren Rekreacyjno-Wypoczynkowy nad jeziorem Mój w Czernikach, który dzięki inwestycjom Urzędu Gminy jak i Koła PZW Mazury jest do tego idealnym miejscem. W zawodach wzięło udział 25 zawodników, którzy rywalizowali z sobą od godziny 8,30 do 13.00 ze swoich łódek oraz 3 udostępnionych przez nasze koło. Wędkarze łowili takie rybki jak: szczupaki, sandacze i okonie.

Najlepszymi tego dnia łowcami okazali się się:
I miejsce – Paweł Dejnarowicz zdobywając 2920 p., łowiąc szczupaka 53 cm, okonie: 34, 30, 35, 25, 27 cm
II miejsce – Paweł Juchniewicz zdobywając 2350 p., łowiąc sandacza 51 cm, szczupaki 50 i 51 cm
III miejsce – Daniel Stankiewicz zdobywając 1950 p., łowiąc szczupaki 54 i 55 cm

Największa ryba: Krystian Majocha, który złowił szczupaka o długości 60 cm

Wójt Gminy Kętrzyn Paweł Bobrowski pogratulował wygranej oraz wręczył statuetki i bony upominkowe za pierwsze 3 miejsca jak i największą rybę. Pozostałym zawodnikom wręczono dyplomy za udział i pozwolono wybrać sobie nagrodę rzeczową z pośród przynęt podarowanych przez sponsorów.

Dzięki zorganizowaniu zawodów Koło PZW Mazury w Kętrzynie zebrało 1020 zł. Środki te w całości zostaną przeznaczone na budowę kładki wędkarskiej na jeż. Mój.

źródło: PZW Mazury w Kętrzynie

1 thought on “Gm.KĘTRZYN: Podsumowanie Zawodów Spinningowych na jez. Mój

  1. Bardzo dziękujemy Wędkarzom za udział w zawodach i tym samym wsparcie naszej inicjatywy. Zapraszamy też do naszego koła. Nie zapłacicie więcej niż w innym kole, a zyskacie dostęp do łódek, a My wasze pieniądze które zostają w kole, z przyjemności przeznaczymy na dodatkowe zarybienie i lepszy dostęp do wody. Biuro mamy czynne 7 dni w tygodniu, specjalnie dla Was. Kontakt tel.: 510 306 896

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *