GÓROWO IŁAWECKIE: Poważny wypadek na trasie Bądle-Wiewiórki! 2-letnie dziecko trafiło do szpitala w Olsztynie! – Magna Masuria

GÓROWO IŁAWECKIE: Poważny wypadek na trasie Bądle-Wiewiórki! 2-letnie dziecko trafiło do szpitala w Olsztynie!

0

W sobotę 22 kwietnia 2023 roku miało miejsce niebezpieczne zdarzenie na drodze DW 512 pomiędzy Bądle a Wiewiórkami. Około godziny 13:50 policjanci, poruszając się tą trasą, natknęli się na kolejny wypadek drogowy. Kierująca samochodem kobieta podróżująca z 2-letnim dzieckiem w kierunku Górowa Iławeckiego, na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła bokiem pojazdu w drzewo.

Na miejscu wypadku obecny był już świadek, który bezpośrednio najechał na zdarzenie i udzielał pierwszej pomocy dziecku. Policjanci natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy zakleszczonej w pojeździe kierującej. Niestety, kobieta nie była w stanie wyjaśnić funkcjonariuszom, jak doszło do zdarzenia.

Do akcji wezwano lotnicze pogotowie ratunkowe, które zabrało dziecko do szpitala w Olsztynie, zaś 26-letnia kobieta została przewieziona do szpitala w Bartoszycach. Po kilku godzinach od wypadku, ustalono, że obrażenia są poważne i wymagają dalszej opieki medycznej.

Warto zaznaczyć, że kobieta była trzeźwa podczas prowadzenia pojazdu. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratownicze oraz policja, która zbada przyczyny wypadku i ustali, co mogło spowodować zjechanie na przeciwległy pas ruchu przez kierującą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *