HALOWA PIŁKA NOŻNA: Zalani Kętrzyn wygrali Puchar Burmistrza Bartoszyc – Magna Masuria

HALOWA PIŁKA NOŻNA: Zalani Kętrzyn wygrali Puchar Burmistrza Bartoszyc

0

20 lutego 2022 r. w bartoszyckiej hali widowiskowo-sportowej odbył się Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce z okazji 690. urodzin Miasta Bartoszyce. Jego organizatorem był Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Udział w turnieju wzięło dziesięć drużyn, które do rozegrania miały ponad 25 spotkań. Kilkugodzinne zmagania wygrała drużyna Zalani Kętrzyn pokonując w finale Pisę Barczewo. Trzecie miejsce w rozgrywkach zajęła Nowa Różanka. Dekoracji najlepszych drużyn dokonał Dyrektor BOSiR Norbert Gromulski wraz z Prezesem ZGO Bartoszyce Tomaszem Majewskim, który ufundował nagrody rzeczowe.

Piłkarzom przyznano także nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Tadeusz Radziwioniuk (Nowa Różanka), najlepszym bramkarzem Mateusz Papliński (Zalani Kętrzyn), a tytuł najlepszego strzelca otrzymał Mateusz Terzik (Orlęta Reszel).