Interwencja kętrzyńskiej policji w sprawie pijanego awanturnika w pociągu relacji Gdynia-Białystok – Magna Masuria

Interwencja kętrzyńskiej policji w sprawie pijanego awanturnika w pociągu relacji Gdynia-Białystok

0

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 34-latka, który awanturował się w pociągu oraz był poszukiwany. Mężczyzna został skazany przez sąd za dokonanie kradzieży i nie stawił się do aresztu śledczego. Zatrzymany przez policjantów mieszkaniec powiatu sztumskiego został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności.

Wczoraj (7 października br.) o godzinie 11:45 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie  otrzymał zgłoszenie o awanturującym się pijanym  mężczyźnie w pociągu relacji Gdynia-Białystok. Interweniujący funkcjonariusze w rozmowie z kierownikiem pociągu ustalili, że podróżujący mężczyzna nie miał ważnego biletu, w trakcie podróży w obecności pasażerów spożywał alkohol  oraz zachowywał się agresywnie i wulgarnie. W trakcie legitymowania 34-latka okazało się, że jest poszukiwany. W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec powiatu sztumskiego jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie za dokonanie kradzieży.

Zatrzymany przez policjantów mężczyzna został doprowadzony  do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *