Książek przegrał w Sądzie! – Magna Masuria

Arkadiusz Książek, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier” w Kętrzynie wytoczył sprawę o naruszenie dóbr osobistych przez radnego miejskiego Władysław Zareckiego. Sprawa dotyczy wypowiedzi radnego na jednej z Sesji Rady Miejskiej w Kętrzynie w 2020 roku, gdzie został odczytany wniosek złożony do Komisji Skarg Rady Miejskiej w Kętrzynie. Proces sądowy był eskalacją problemu jaki pojawił się pomiędzy pracownicami KTSB-u, a prezesem Książkiem w sprawie jednego z mieszkań przy ul. Mielczarskiego w Kętrzynie.

7 października br., Sąd Okręgowy w Olsztynie wydał nieprawomocny wyrok w wyżej wspomnianej sprawie oddalając powództwo w całości Arkadiusza Książka. Sąd stwierdził, że nie doszło do naruszenia dóbr osobistych Prezesa Książka.

9 thoughts on “Książek przegrał w Sądzie!

 1. Książek,kiedy ludzie tobie założą sprawę za nękanie,poniżanie za doprowadzenie pracownicy do popełnienia samobójstwa?????

 2. Członkowie spółdzielni powinni się obudzić i na najbliższym walnym wybrać nowego prezesa. Temu prezesowi i głównej księgowej należy juz podziękować.

 3. Kolejni świetni pracownicy odeszli że spółdzielni bo?
  Może ktoś coś słyszał, bo podobno ulubionej mojej Pani Ani już nie ma.
  Czy jeszcze uczciwy i porządny, a przede wszystkim mający wiedzę ktoś tam został? Czy tylko spady z miasta?
  No i gratulacje dla Radnego, choć nie jestem fanem tej opcji politycznej , za mądrość, odwagę i obronę.
  Za to Wam płacimy.

 4. Ja już postanowiłam, chyba w tej spółdzielni wstyd być, więc blok nasz organizuje się celem założenia Wspólnoty mieszkaniowej, dobrze będzie jak się zmobilizujemyzachecam wszystkich.
  Nic o nas beż nas.

 5. Spóldzielcy trzeba chodzić na zebrania wyborcze w zorganizowany sposób i po prezesie, nie pozwólcie wybierania przez ustawki prezesa, siedzicie na wyborach do końca ( to jest gra na zmęczenie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *