Jesteśmy z wami już od roku – Magna Masuria

Dzisiaj (29 maja 2020) mija równy rok od pierwszego wpisu na stronie info-Kętrzyn24.pl. Za nami długi rok ciężkiej pracy. Czasami mieliśmy pod górkę, czasami zastanawialiśmy się czy prowadzenie tego portalu ma sens, czasami chcieliśmy to zostawić lub odpuścić. Jednak patrząc na rosnące zaufanie ludzi zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy potrzebni nie tylko dla mieszkańców Kętrzyna, ale dla całego powiatu kętrzyńskiego. Dziękujemy za zaufanie i wspieranie nas w trudnych chwilach.

Rok pracy pokazał nam, że trudno jest porozumieć się z obecną władzą w Kętrzynie czy Barcianach. Inne samorządy z uśmiechem przyjmowały nas i rozmawiały o różnych kwestiach. Ciężko było wypracować jakikolwiek kompromis, ale włożyliśmy całe serce w swoją pracę. Interweniowaliśmy w kilku ważnych sprawach i nieoczekiwanie przyszły jakieś zmiany. Nie przypisujemy sobie sukcesu. Jedynie podpisujemy cegiełkę do fundamentu, że można w Kętrzynie zrobić coś lepszego niż życie mściwością i zwalaniem winy na innych.

Przed nami kolejny rok wyzwań. Nie zrezygnujemy z dotychczasowej pracy i będziemy zawsze stać po stronie mieszkańców ziemi kętrzyńskiej. Mamy nadzieję, że przez kolejny rok będziecie państwo z nami.

Kolejny rok to kolejny krok do przodu. Nie lubimy stać w miejscu. Jesteśmy młodzi i chcemy wciąż się rozwijać. Przez ostatnie tygodnie przygotowywaliśmy większy projekt, którym chcemy z wami się podzielić w niedalekiej przyszłości. Możliwe, że w ciągu najbliższych dni będziemy mogli się z państwem podzielić tym, co przygotowujemy.

Jeszcze raz z tego miejsca, jako redaktor naczelny, chciałbym wam, wszystkim czytelnikom, komentatorom strony oraz hejterom, którzy w ostatnim czasie często spamują stronę, podziękować za to, że jesteście z nami. Mam nadzieję, że przyszły rok z wami będzie jeszcze bardziej owocny.

Kacper Jędrzejczak

6 thoughts on “Jesteśmy z wami już od roku

  1. Z tą owocnością hejterów, to bym raczej życzyła, by ci, co się nie zgadzają komentowali z szacunkiem. Myślę, że to da się pogodzić. Bardzo potrzebni są krytycy, po każdej ze stron (a tych stron mamy kilka). I dobrze by było, żeby krytycy mogli ze sobą po prostu rozmawiać. Żeby nie było przypinanych łatek: „farbowanych, łysych, pulpetów” itp. I żeby artykułu po każdej ze stron nie opierały się na emocjach lecz na faktach i argumentach, w odniesieniu do przepisów prawa. Każdy z nas jest emocjonalny, każdy potrafi skrzywdzić słowem. Tym bardziej będziemy profesjonalni im mniej emocji w to włożymy. Emocje kradną obiektywizm. Robią wet za wet. A to nie jest potrzebne. Także życzę info-kętrzyn 24 podejścia krytycznego do wydarzeń w regionie (ktoś musi równoważyć słodki PR) i jak najbardziej profesjonalnych artykułów. A serie o historii regionu są super. Pozdrawiam. P.S. a komentarzy o treści hejterskiej można nie zatwierdzać. Można ich nie zatwierdzać lub kasować na info-kętrzyn 24, w Tygodniku i na innych portalach. Mamy wolność słowa ale mamy też poszanowanie godności osobistej. A administratorzy są odpowiedzialni za jedno i drugie.

    1. Mam wrażenie, że ostatnio hejt jest po prostu modny. A właściwie modna jest nadwrażliwość. Po prostu nastała jakaś taka nietypowa moda na „bycie miękkim”. Wystarczy, że kogoś nazwą dupkiem a ten już krzyczy – hejt!. Nieprzystoi prawdziwemu mężczyźnie takie „babskie” zachowanie. Zmontowali filmik? To Ty odpowiedz w ten sam sposób – zmontuj disa na typa i po sprawie!
      Przeraża mnie, jak delikatne stało się społeczeństwo i fakt, że ciężko będzie ten trend odwrócić. Pamiętajmy, że matka natura jest zarówno sprawiedliwa jak i bezwzględna i eliminuje osobniki, które są słabsze i sobie w życiu nie radzą. Takie to już prawo ewolucji i warto o nim pamiętać.
      Ps. życzę kolejnego roku pracy a jednocześnie proszę pamiętać, że drugi policzek nadstawiają tylko wierzący a inni od razu oddają 😉

  2. Nie może oprzeć się wrażeniu że w obu portalach niby konkurerencyjnych chodzi przede wszystkich o nabijanie sobie punktów. Prowokują nas czytelników swoimi niby aferkami o zabarwieniu polityczno-obyczajowymi w jednym celu, aby zwiększyć oglądalność bo to jest ich cennik w świecie mediów. I nie tyle chodzi że my czytelnicy jestesmy narzędziem tych cyferek, ale odbywa się to kosztem osób które są głównymi bohaterami wywiadów opisów czy też drwin. Jesteśmy manipulowani przez obie redakcje w celu osiągnięcia przez nich korzyści. Komentarze które powinny być cenzurowane dla dobra społecznego redakcja jak chce to zamieszcza a jak nie chce to puszcza, ponosząc przy tym taką samą odpowiedzialność jak komentujący któremu czasem nerwy mogą puścić bo dochodzą emocje jak się człowiek dowie jakiejś nowej informacji. Weźmy to pod uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *