KĘTRZYN: 47-letni Niemiec wpadł w ręce policji – był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania – Magna Masuria

KĘTRZYN: 47-letni Niemiec wpadł w ręce policji – był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania

0

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 47-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania wydanym przez niemiecki wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a następnie został doprowadzony do olsztyńskiej prokuratury.

W czwartek (13.10.2022) kwadrans po godz. 14:00 w wyniku działań operacyjnych kętrzyńskich funkcjonariuszy wydziału kryminalnego z policjantami z zespołu patrolowo-interwencyjnego na ul. Bydgoskiej w Kętrzynie zatrzymali do kontroli drogowej mercedesa. Za kierownicą auta siedziała 33-letnia kobieta, natomiast pasażerem był 47-latek. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie danych, okazało się, że jest on poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. 47-latek poszukiwany był przez niemiecką policję w związku z prowadzonym tam postępowaniem. Zatrzymany mężczyzna trafił już do policyjnego aresztu. O jego ekstradycji do Niemiec zdecyduje teraz sąd.

Uwaga!

Osoby poszukiwane często bywają niebezpieczne. Ścigani za zabójstwa, zgwałcenia, oszustwa czy rozboje czasami latami ukrywają się przed Policją, by uniknąć konsekwencji popełnionego czynu. Widząc takie osoby powinno się powiadomić Policję w sposób możliwie dyskretny, podając jak najwięcej szczegółów dotyczących ubioru poszukiwanego oraz czasu i miejsca, w którym ostatni raz był widziany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *