KĘTRZYN: 67-latka złapała pobocze na trasie Karolewo-Czerniki – Magna Masuria

KĘTRZYN: 67-latka złapała pobocze na trasie Karolewo-Czerniki

5

fot. OSP Kętrzyn

W piątek [11.08.2023] około godziny 11:00, czyli niespełna godzinę po zdarzeniu na odcinku Kętrzyn -Pudwągi [o czym mogą państwo przeczytać TUTAJ] doszło do zdarzenia na drodze Karolewo – Czerniki. Z przekazanych redakcji info-Kętrzyn24.pl wynika, że 67-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Nissan „złapała” pobocze. W efekcie uderzyła w drzewo, a samochód przewrócił się na bok. Jak informuje nas policja, kierująca Nissanem samodzielnie opuściła pojazd przez przybyciem służb, a świadkowie zdarzenia postawili samochód z powrotem na kołach oraz udrożnili ruch na drodze.

Na miejsce zadysponowano strażaków z PSP Kętrzyn, strażaków ochotników z OSP Kętrzyn, policję oraz ZRM. Całe zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję, a 67-latka nie odniosła żadnych poważnych obrażeń.

5 thoughts on “KĘTRZYN: 67-latka złapała pobocze na trasie Karolewo-Czerniki

  1. za stan drug w tym rownież pobocza odpowiada gmina i powiat. Tyle chwalenia powiatowego na temat napraw i inwestycji na drogach a tu banalna sprawa wypłukane od deszczu i nie utwardzone pobocze było przyczyną kolizji w wyniku czego auto zostalo doszczetnie zniszczone. Rzeczozanawcę eksperyze i do Sądu proszę Pani czas nauczyć samorząd dbałości o drogi wraz z poboczem!!

      1. Beatko zapytaj poszkodowaną czy budzi się teraz wypoczęta czy ma mokro. Zanim zabierzesz głos pomyśl choć przez moment o osobie która doznała uszczerbku zdowia i strat materialnych w wyniku dziur, wyrw lub ubutku na poboczu drogi. Zyjemy w XXI wieku a drogi pochodzą z ubieglego stulecia. Podatki idą na PJ starosty i jego krawacierzy?

    1. Wystrczy takie wypłuczyny sasypać żwirem i uzupelniać okresowo. Lenistwo odpowiedzialnych służɓ drogowych i brak nadzoru przez samorząd. Podziekujmy im przy wyborach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *