KĘTRZYN: Action otworzy swój pierwszy sklep w Kętrzynie – Magna Masuria

KĘTRZYN: Action otworzy swój pierwszy sklep w Kętrzynie

0
  • Sieć dyskontów Action otwiera pierwszy sklep w Kętrzynie
  • Nowy sklep zajmie powierzchnię 1046 metrów kwadratowych i zatrudni 10 osób
  • Będzie to 287 lokalizacja marki w Polsce

Action, najszybciej rozwijająca się sieć dyskontów niespożywczych w Europie, kontynuuje swoją ekspansję w Polsce. Marka zagości tym razem w Kętrzynie, otwierając swój pierwszy sklep w tym mieście. Będzie to 287 lokalizacja marki w Polsce, wzmacniająca dalszy rozwój sieci sklepów jeszcze w tym roku.

Już od 26 sierpnia mieszkańcy Kętrzyna i okolic będą mogli skorzystać z niepowtarzalnej formuły Action: 6 000 dobrej jakości produktów w 14 kategoriach produktowych (od zabawek i rękodzieła po artykuły gospodarstwa domowego, ogrodnictwa, majsterkowania i żywności) w najniższej możliwej cenie. Action oferuje zaskakujący asortyment – co tydzień na półkach pojawia się 150 nowych produktów, a ponad 1500 produktów jest wycenionych na mniej niż 5 PLN. Średnia cena wszystkich produktów wynosi natomiast mniej niż 10 PLN.

Dodatkowo Action chce, aby zrównoważone produkty były dostępne dla każdego. Jako wiodący detalista wśród dyskontów, marka czuje się odpowiedzialna za ciągłe ulepszanie swoich produktów, optymalizację łańcucha dostaw i ograniczanie emisji CO2. Produkty są ulepszane poprzez zmniejszenie ich śladu węglowego i zwiększenie ich cyrkularności. Już 92% drewnianych produktów Action i 90% bawełnianych jest pozyskiwanych w sposób bardziej zrównoważony. Marka planuje zrealizować swój cel 100% zrównoważonego pozyskiwania tych materiałów już w 2024 roku.

Otwarcie sklepu w Kętrzynie to kolejny krok w rozwoju Action zarówno w Polsce, jak i w regionie. Liczymy na to, że uda nam się dotrzeć do nowych klientów, oferując im wyjątkowe doświadczenia zakupowe – wyjaśnia Sławomir Nitek, Dyrektor Generalny Action w Polsce. Otwierając nasze sklepy, zwracamy uwagę na lokalizację, w której będą się one znajdować. Dobry dojazd do sklepu, wygodny parking, a także bliskość centrum miasta lub znanego już mieszkańcom centrum handlowego sprawiają, że nasze sklepy wyróżniają się atrakcyjnym położeniem, często znanymi i lubianymi przez lokalnych mieszkańców – dodaje Sławomir Nitek.

Posiadając ponad 2 300 sklepów w Europie, Action zatrudnia już 68 000 pracowników, z czego ponad 5 750 dołączyło do firmy w latach 2021-2022. W Polsce liczba pracowników przekracza już 3 300 osób. Wraz z otwarciem nowego sklepu w Kętrzynie, Action tworzy łącznie 10 nowych miejsc pracy.

Nowy sklep zajmie powierzchnię 1046 metrów kwadratowych i będzie zlokalizowany przy ulicy Budowlanej 11, w centrum handlowym STOP SHOP. Na odwiedzających czekać będzie bezpłatny parking. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *