KĘTRZYN: Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne oficjalnie otwarte – Magna Masuria

KĘTRZYN: Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne oficjalnie otwarte

11

W dniu 02-03-2023 oficjalnie otwarto Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne – Kętrzyński Dom Wsparcia z udziałem minister Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg oraz zaproszonych gości.

Burmistrz Kętrzyna w krótkim przemówieniu podziękował pani minister, parlamentarzystom, wojewodzie, a także pracownikom Urzędu, Centrum i kierownik tej placówki.

-To historyczny moment dla naszego miasta, bo to miejsce służy najsłabszym, najbardziej potrzebującym mieszkańcom – powiedział burmistrz.

11 thoughts on “KĘTRZYN: Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne oficjalnie otwarte

 1. Piękny lans burmistrza i PiS. Szkoda, że znowu zabrakło negatywnej oceny w aspekcie logistyki miejskiej. Centrum powstało w nieodpowiednim miejscu. Ta lokalizacja była wprost idealna dla przedszkola – leży przy trasie pokonywanej do i z pracy. Odstawienie i odbiór dziecka można było więc wpisać w program podróży związanej z aktywnością zawodową. Z kolei na taki ośrodek idealnym miejscem byłoby obecne przedszkole przy Wierzbowej, położone z daleka od zgiełku głównej ulicy miasta. Wszystko nie tak, a przecież mogło być modelowo.

  1. Dobre pytanie. Jeśli chodzi o ulicę Ogrodową, to odpowiedź znajdzie Pani w artykule „Mógł być hit, będzie kit” cz.1 i 2 na stronie Kętrzyn Bez Cenzury. Polecam.
   Pan M.

  1. W każdym mieście jakieś pomysły są, ale tu razi mnie wykonanie. Podobnie z innymi flagowymi projektami Niedziółki. I nie ma co się obruszać. Wystarczy robić dobrze, a wcześniej mierzyć siły na zamiary.

 2. Ale Prokopa nie zaprosili razem z Kochanowskim.To nic.Sprawy przycichną i będzie wszystko cacy.Stara wiara znów przygarnie Cię szkoda słów więc do góry głowa.

  1. Całe miasto huczy, ludzie zadają pytania, i interesują się. Ciężko będzie to uciszyć, gdy robi się coraz głośniej. I coraz głośniej. I coraz głośniej….

   1. Bo i spraw wymagających wyjaśnienia jest coraz więcej. Tymczasem burmistrz zamiast udzielić odpowiedzi, odwala cyrk w stylu poprzednika i wychodzi z sesji.

 3. A pani przyszyła kierownik Zakładu Aktywizacji Zawodowej protegowana kucharza POwiatowego czy posiada wymagane kwalifikacje zawodowe?

 4. Coś przestał sie w mediach pokazywać Wrobel czy Rysiek zabronił. A może w związku z przyjazdem minister z PISu Wróbel się przestraszył żeby mu skrzydła obetnie PIS kętrzyński .
  A tak na marginesie to szefem kętrzyńskiego PISu powinien być Janek Mickiewicz bardziej medialny ma kontakt z społecznością lokalną a nie siedzi zamknięty w pokoju za biurkiem i słowa nie wydobędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *