KĘTRZYN: Środkowy palec burmistrza Niedziółki – Magna Masuria

KĘTRZYN: Środkowy palec burmistrza Niedziółki

10

Nie mijają echa ostatniej sesji Rady Miasta Kętrzyn podczas którego doszło do pewnego incydentu z udziałem burmistrzem Niedziółką oraz radnym Czesławem Ćwikiem. Otóż podczas obrad burmistrz pokazał radnemu środkowy palce, co nie umknęło również innym radnym, którzy nie kryją oburzenia. 

Jeden z opozycyjnych radnych skomentował te zachowanie w dosadny sposób określając zachowanie burmistrza „dziecinnym” i „poniżej jakiejkolwiek klasy”. Również ten radny zaznaczył, że gdyby ten gest zostałby skierowany do niego to nie pozostawił by tej sprawy bezczynne i doprowadziłby do oficjalnych przeprosin na kolejnej sesji Rady Miasta. 

Czesław Ćwik w usuniętym już zdjęciu poinformował w komentarzach, że podczas spotkania z burmistrzami w tygodniu wyjaśnił całą sytuację, co spotyka się z niezrozumieniem pozostałych radnych z jego opcji oraz innych klubów.

Co państwo sądzą o tej sprawie?

10 thoughts on “KĘTRZYN: Środkowy palec burmistrza Niedziółki

 1. To znaczy że Burmistrz jednak ,,ma jaja,, i jest człowiekiem który czuje i jak każdy przeżywa emocje. Skoro porozumienie doszło do skutku to zacytujmy klasyka: Jebłem to jebłem po co drążyć temat?

 2. Rysiek zachowuje sie jak dziecko z szkoły podstawowej w Leśniewie poprzednio na zadane pytanie odpowiadał „pomidor’ Co o tym sądzicie?

 3. A czego mogliście sie dobrego spodziewać po palaczu kotłowy z Farela?
  Jak sytuacja w Ostrołęce?

 4. RADNY KOMOROWSKI OPUBLIKOWAŁ w KBC Cyt. „Oświadczam, że nie będę tolerował zachowań zastępcy burmistrza miasta Pana Macieja Wróbla polegających na imputowaniu nieprawdziwych informacji wobec mojej osoby, jakobym zabrał środki pieniężne przeznaczone dla Kętrzyńskiego Centrum Kultury, dlatego też proszę o zaprzestanie takich zachowań. Jestem dociekliwym radnym i mając wątpliwości zadaję pytania, ponieważ staram się dbać o racjonalne gospodarowanie mieniem komunalnym oraz o przestrzeganie celowości i gospodarności w wydatkowaniu środków publicznych. ” Panie radny Komorowski proszę dalej zadawać pytania dla Wróbla i być dociekliwym.

  1. Przypuszczam, że gdyby pan radny był aż tak dociekliwy, to nie głosowałby „za” wprowadzeniem nowych przepisów porządkowych kompromitujących wszystkich, którzy przyłożyli do nich rękę.

 5. Ale dzezzzz!!! W szmatławcu na pierwszej stronie: Kętrzyn nie zwalnia tempa.
  Kto im teksty pisze? Jakiś komik???

 6. Panie BURMISTRZU!

  W. Radzie Nadzorczej. KTBS nadał. jest człowiek. przeciwko któremu prowadzone. jest dochodzenie prokuratorskie a. także toczy. się postępowanie sądowe.
  Uważam. że Pan jako osoba. sprawiedliwa i. uczciwa postąpi właściwie i rozwiąże. ten. problem o którym. piszą Media a także. mówi środowisko. Kętrzyna .
  Pan jako szef zakładu FAREL zawsze wszystkich pracowników traktował z. szacunkiem bez względu na to. jakie zajmowali. stanowiska pracy . Każdy pracownik. mógł od. Pana otrzymać. pomoc czy wsparcie.

  1. Panie Wyborco. Pan Ryszard już nie jest dyrektorem Farela i jego wrazliwość uległa zmianie. Pan Ryszard Niedziółka teraz zajmuje sie polityką a ona zmienia ludzi. Zmieniła także pana Niedziółkę Ryszarda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *