KĘTRZYN: Czesław Michniewicz w Wilczym Szańcu – Magna Masuria

KĘTRZYN: Czesław Michniewicz w Wilczym Szańcu

1

fot. Sławomir Adamkowicz - Przewodnik po Warmii i Mazurach

Wczoraj [06.07.2022] znany przewodnik po Warmii i Mazurach – Sławomir Adamkowicz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o niecodziennej sytuacji w Wilczym Szańcu. Przewodnik miał okazję oprowadzić po Wilczym Szańcu oraz przedstawić historię tego miejsca aktualnemu selekcjonerowi reprezentacji Polski w piłce nożnej, pana Czesława Michniewicza.

Przypomnijmy, że obecnie trener Czesław Michniewicz odwiedza różne miejsca w województwie warmińsko-mazurskim, gdzie przygląda się młodym zawodnikom, którzy w przyszłości mogą stanowić podstawę piłkarskiej reprezentacji Polski. Wcześniej polski selekcjoner obserwował piłkarskie zmagania w towarzystwie posła na Sejm RP Zbigniewa Ziejewskiego na boiskach okręgówki w naszym województwie m.in. przyglądał się spotkaniu Ossy Biskupiec z  Ewingi Zalewo.

Czesław Michniewicz w towarzystwie posła na Sejm RP Zbigniewa Ziejewskiego na spotkaniu Ossy Biskupiec z  Ewingi Zalewo

Kto wie, możliwe, że selekcjoner reprezentacji Polski wybierze się na jeszcze kilka piłkarskich spotkań w naszym województwie i zawita na stadion Granicy Kętrzyn, która obchodzi w tym roku swoje 75-lecie.

1 thought on “KĘTRZYN: Czesław Michniewicz w Wilczym Szańcu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *