KĘTRZYN: „Dyrektor ma układy w PiS, boimy się” – Radio ZET o mobbingu w PUP – Magna Masuria

KĘTRZYN: „Dyrektor ma układy w PiS, boimy się” – Radio ZET o mobbingu w PUP

86

Obrazek poglądowy: Dyrektor PUP oraz starosta powiatowy Kochanowski

Dyrektor Grzegorz Prokop od kilku lat znęca się nad nami psychicznie, a z urzędu zrobił swój folwark – mówią portalowi RadioZET.pl pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Kętrzynie. Słyszeli już, że są “debilami” i “cymbałami”, byli straszeni ABW. Z urzędu masowo odchodzą doświadczeni specjaliści. Część przeszła załamanie nerwowe i boryka się z depresją. Mówią, że się boją, bo Prokop ma układy w sądzie, policji, urzędach i PiS, z którego listy dostał się do sejmiku województwa. Prokop wszystkiemu zaprzecza, a starosta, “jedynka” PiS w powiecie kętrzyńskim, nie widzi podstaw, by zawiesić dyrektora. Sprawę bada prokuratura – czytamy w Radio ZET

Cały artykuł przeczytają państwo tutaj:

Jak niszczy się ludzi w urzędzie pracy w Kętrzynie. “Dyrektor ma układy w PiS, boimy się”

86 thoughts on “KĘTRZYN: „Dyrektor ma układy w PiS, boimy się” – Radio ZET o mobbingu w PUP

 1. Zobaczymy jakie ma wpływy Prokop? środki masowego przekazu powinny bardziej nagłośnić sprawę. Szkoda tylko pracowników urzędu pracy.

 2. Wiązanie Prokopa i Kochanowskiego z partią Prawo i Sprawiedliwość jest nadużyciem
  obaj rok temu zostali relegowani z partii.

  1. Relegowanie z partii to za mało.Prawo i sprawiedliwość powinno ich relegować ze stanowisk.Najpierw zmiana starosty albo referendum i odwołanie dyrektora.

   1. Starostę wraz z calym Zarządem zgodnie z obowiązującym prawem powołuje i odwołuje Rada Powiatu, dyrektora jednostki organizacyjnej (a taką jest Powiatowy Urząd Pracy )
    Samorządu Powiatowego powołuje i odwołuje Zarząd Powiatu.

 3. Będzie robił, co w jego mocy. Tyle, że teraz sprawa jest już na tyle głośna i pewnie będzie jeszcze bardziej, że nie da się udawać, że jej nie ma. Listy poparcia – łubu dubu -nie pomogą.
  Teraz zacznie się straszenie pozwami, taka norma.

 4. Listy POparcia POwinni już zbierać ciapciaki Judasze i kucharze za brak decyzji jako radni. Jeden udajacy ze ma swoje zdanie i POklepujący każdą decyzje Kochanowskiego i drugi nic nie mogę nic nie widze Pieniak.

 5. Kochanowskiego lub cały Zarząd Powiatu i kierownictwo Rady Powiatu tj. Baraniecką z Olenkowiczem odwołać ze stanowisk.

 6. Za rok wybory samorządowe, trzeba pamiętać aby niewybierac ludzi którzy nie potrafią podejmować decyzji albo stosują podwójne standardy mam na uwadze Kochanowskiego i Zarząd Powiatu.

 7. Ciekawe jaka będzie reakcja gdy do Zetki dotrze że radny z PO Olenkowicz od początku będąc opozycją POpierał brak decyzji w kwestii zawieszenia dyrektora PUP z PiS ? Nikt problemu nie widział bo widocznie standardem jest takie traktowanie pracowników? Poniżanie straszenie zwolnieniem etc. POpytajmy pracowników o standardy w urzędach, czy bylo POprawne?

  1. Może być to standard, jak to zademonstrował Starosta, gdy uniósł głos na radnego Ryndzionka. Słabiutkie to i takie demaskujące. Wstyd i hańba.

 8. Dziwię się radnym,że pozwalają Kochanowskiemu na impertynecję i populistyczne zachowania,również niczym nieuzasadnione komentowanie wypowiedzi radnych.

  1. Starosta i radni są siebie warci.
   Nic nie zrobili w temacie mobbing oraz stalking jakie prowadziła dyrekcja PUP na niektórych pracownikach. Mam nadzieję, że pokrzywdzeni dojdą swoich praw, a dyrekcja , pracownicy „lizusi*, starosta poniosą , zgodnie z wykroczeniem, konsekwencje prawne.
   Wiele ” za uszami ” w problemie ma Zarząd Rady Powiatu i radni.

 9. Widać na sesjach większość radnych popiera takie stanowisko albo z jakiś powodów obawia się mieć swoje zdanie. Cwaniackim podejściem wykazał się Olenkowicz wypowiqdając się jedynie że ma inne zdanie w sprawie udzielania głosu redaktorowi, ale wniosku oficjalnie o przegłosowanie nie wniosł.

 10. nie tylko pracownicy są tylko po znajomości, na staż biorą tylko znajomych pracowników z tego związku obrony dyrekcji, chyba że już nie ma kogo to wtedy biorą z łapanki.

  1. Prawda bo sama słyszałam jak jedna się chwali ciągle tym.
   Oby prawda wyszla na jaw. Wiadomo kiedy wyroki?

   1. To jest chyba jedyna recepta na pokazanie czerwonej kartki Kochanowskiemu ,a przy okazji Prokopowi ,ponieważ Rada Powiatu w obecnym składzie nie jest wstanie odwołać obecnego Zarządu na czele z Kochanowskim i Lewandowskim.
    Moim zdaniem ta część Radnych która próbuje dyskontować poczynania Kochanowskiego powinna przynajmniej złożyć wniosek o odwołanie Zarządu Powiatu ,wynik głosowania bylby „papierkiem lakmusowym”.

    1. A uczcie sie radni na przykladzie hamulcowych z Olenkowiczem na czele jak skutecznie odwolac staroste. Kilka skarg i jazda. Podwaliny już są dobre.

 11. Ależ nie ma co się dziwić. Teraz się wszyscy obwąchują, jak z kim i kiedy zacząć się układać. A co tam kręgosłup? Im bardziej gibki, tym się lepiej ugnie. Słabe, smutne, obnażające prawdziwe zamiary…
  A artykuł, cóż demolka i tyle komentarza.

 12. Prokop z Kochankiem wylecieli z Pis-u. Napiszcie do TVP może podejmą temat i pojadą medialnie . Wyżej wymienieni i tak nie należą do partii wiec okazja jak to kaczor oczyszcza teren z nieudaczników.

  1. Wybory samorządowe już za rok ,a Kochanowski liczy bardzo na reelekcję organizuje własny komitet wyborczy i bardzo liczy na to ,że ponownie będzie Starostą.
   Wówczas najwyższą władza będzie społeczeństwo i będzie okazja najzwyczajniej na Kochanowskiego i jego ludzi nie głosować.

 13. …lokalne wydanie WYBORCZEJ też podchwyciło temat… to już nie ukręci się sprawy – i dobrze…
  a propos dziwnego układu wyborczego, to przyjrzał bym się układance: Kochanowski-Olenkowicz+okoliczni wójtowie i burmistrzowie… ciekawe, czy chleb z tego będzie…?

 14. Cyt.” Wśród pytań, które odczytał, było m.in. o tym „jak długo radni zamierzają udawać, że w urzędzie pracy nic się nie wydarzyło?”. z drugiej lokalnej gazety Majchera.
  Faktycznie tylko dwóch radnych zostało na polu bitwy p. Ryndzinek i p.Węglarski. A ci postali brak odwagi cywilnej. To niech zrezygnują z funkcji radnych.

 15. POwiatowy garkotłuk Zbigniew z każdym sie ułoży dla swoich korzyści materialnych. Ostatnio z Michałem i z felczerem piegowatym trzymają układ i przebierają nogami do przejęcia władzy.

 16. Pewnie już w Sejmiku wezmą się za „sołtysa” pewnie poprze też jego kumpel „piegowaty felczer”

 17. A tak w ogóle to Radny WĘGLARSKI TO normalnie BOHATER POWIATOWY !!! Brawo dla Pana. Tak powinien zachowywać się radny, reprezentant mieszkańców 👏👏👏

   1. Tak, bo do polityki trzeba mieć jaja i twardy kręgosłup, a nie bawić się w układanki. Widzieć, co się dzieje wokoło, a nie nie tylko to, czym się można pochwalić i przy czym pobrylować. Tu fotka tam fotka, tu lansik tam lansik. Opierać się na faktach, dokumentach, a nie opowieściach kolegi.
    Brawo Panie Węglarski!!! A zazdrośni koledzy niech się bawią w próby ośmieszania Pana w konkurencyjnych „mediach”… to zadrość, bo Pan ma klasę i kręgosłup 👍👍👍

 18. Ciekawe, jak kolegę radnego sejmiku witają na sesjach… sławnego kolegę, bo rozpisują się o nim media krajowe.

 19. A telewizja publiczna podobno już finalizuje projekt na temat zasług osobistości kętrzyńskich. Tylko o czym tu pisać? Że odchodzą ludzie? Co to jest 10 osób? Co tam, że się znali na robocie? Co tam, że czują się pokrzywdzone? I co tam, że 22 osoby napisały Państwowej Inspekcji Pracy, o łamaniu praw pracowniczych i innych takich cudactwach w zatrudniaku ( tak piszą w Zet i Wyborczej).

 20. Ciekawy jestem jak w Sejmiku zasiadają dwaj przedstawiciele z Kętrzyna i reprezentują . A jak z modernizacją drogi Kętrzyn -Giżycko?

 21. A co mają do powiedzenia na temat zaistniałej sytuacji Prokopa w Powiatowym Urzędzie Pracy kętrzyńscy działacze PISu przewodniczący Rypina, Zarecki, Mickiewicz, Komorowski ?

  1. Prokop został usunięty z partii Prawo i Sprawiedliwość w ub.roku.
   Służbowo podlega Zarządowi Powiatu (tj. Michałowi Kochanowskiemu,Andrzejowi Lewandowskiemu,Alinie Janiszewskiej,Oldze Wanago,Mirosławowi Bobrowskiemu),do Zarządu Powiatu należy kierować pytania dotyczące poczynań Prokopa w Powiatowym Urzędzie Pracy.

 22. Szokujące jest to co wynika z interpelacji Węglarskiego. Tam dokładnie jest opisane co i jak. Ciekawe co Kochanowski na to odpowie, będzie chronił dyrektora? Interpelacja już jest na stronie starostwa

  https://bip.starostwo.ketrzyn.pl/10084/Zapytania_i_interpelacje_radnych/

  ale cwaniaki udostępniają to w formie spakowanej, tak jakby nie chcieli żeby mieszkańcy to czytali. Jak ktoś chce przeczytać interpelację rozpakowaną to tutaj

  https://www.szybkiplik.pl/CBBj52iRVE

  Plik można ściągnąć na swój komputer i czytać całą treść interpelacji, co się tam wyprawiało w PUP.

  1. To jest rzeczywiście zjawisko niebywałe, obnażono pazerność ,chciwość ,impertynencje,arogancje oraz jaki ten pan ma stosunek do prawa.
   A Kochanowski i Zarząd Powiatu niech brnie,a opnenci polityczni zacierają ręce, wybory samorządowe za rok.

 23. Brawo Panie Radny Węglarski tak powinno się sprawdzać każdego z radnych. Uczciwość a nie kretactwo. Tak samo pobyt Prokopa na ostatniej sesji rady powiatu był prywatny czy służbowy? Program przewidywał jego wystąpienie? czy przyszedł prywatnie posluchac co mowią na jego temat? Stad te aroganckie zachowanie strarosty ze pytania są typu czy przestał pan bić swoją zonę” i bronienie dyrektora za godziny pracy bo to on winien nadzorowac nieobecnosci Prokopa w pracy. Moze wiecej czynnisci nadzorczych a mniej na FB panie starosto? Slodkie okresy sie czasem konczą.

 24. Piękną robotę wykonał Pan radny Węglarski w przeciwieństwie do pozostałych radnych pseudo opozycji m.in . Olenkowicza, Kawczyńskiego, Pietrzyk-Hornickiej, Janiszewskiej itd.
  Proponuje również dla Pana radnego o zasięgniecie informację z Spółki Skarbu Państwa Azoty.

  1. Pani Janiszewska nie jest w opozycji ponieważ jest członkiem Zarządu, a tym samym bierze odpowiedzialność za bezczynność w stosunku do poczynań Prokopa w Powiatowym Urzędzie Pracy.

   1. Starostwo to tylko Urząd ,organami samorządu powiatowego są Rada Powiatu oraz Zarząd i to na nich spoczywa wszelka odpowiedzialność, również za to co dzieje się w Powiatowym Urzędzie Pracy.

 25. Myślę, że Michasie, Grzesie i inni „bohaterowie” afery powiatowej, kompletnie nie docenili przeciwnika. Młodzi, wykształceni, inteligentni ludzie, którym „umilono” życie, okazali się niezwykle sprawni i nieugięci. Widać, że się nie poddadzą i pokażą przykład pracodawcom, że szefem jest się przez jakiś czas- człowiekiem należy być zawsze. BRAWO POKRZYWDZENI!!!! Nie jest was garstka, jak mówią inne media lokalne, ale 22 osoby, jak podaje raport PIP Jest MOC !

 26. W pełni sie zgadzam , że młodzi są waleczni. Powinni teraz kandydować na radnych do powiatu i pokazać miejsce dla Michalów, Grzegorzów, Zbigniewów. Mają już doświadczenie z obecną władzą powiatową i będą realnie spostrzegać na problemy mieszkańców w przeciwieństwie do Michała, .Grzegorza, Zbigniewa

  1. Trzeba pokazać mieszkańcom Kętrzyna i całego powiatu, że obecną władza w żaden sposób nie dba o mieszkańców nie reaguje jak im się krzywda dzieje. Władza dba ale o siebie. Dlatego młodzi ludzie wyjeżdżają z Kętrzyna. Wyrzućmy ich że stanowisk, powiedzmy do widzenia dla Sołtysa z Kochankiem, Kucharza, Baranowej, nauczycielom z rady. Postawmy na ludzi młodych nie skażonych bez układów. Pozbawmy ich mandatów w drodze referendum. Do dzieła.

 27. Mam pytanie do p. Redaktora czy wiadomo kto będzie szefem Zakładu Aktywizacji Zawodowej podległej jednostki pod Kochanowskiego plotki krążą po mieście ,że będzie pani M. pracownica obecna Urzędu Miasta?

   1. Proponuje nie przezywać od „powiatowych kucharzy”,a dać czerwoną kartkę przy okazji wyborów samorządowych.

 28. Do „Komentarz do Jan pisze ”

  Jeśli PiS. twierdzi. że Prokop nie należy do. PiS. to dlaczego. nie poinformowaliscie. o. tym poseł
  Arent i Jerzego. Małeckiego. i nie próbowaliście tych posłów skontaktować z urzędnikami PUP
  w Kętrzynie. którzy. zostali zwolnieni. a inni wykończeni. psychicznie. których. pozbawiono dochodów. do życia niszcząc ich. ale uważam że. lokalny PiS może się jeszcze zrehabilitować i wyjaśnić pani Minister Malag. i panu Kaczyńskiemu o całej tej sytuacji w PUP Kętrzyn.
  Czy. wiecie panowie że milcząc jako PiS tylko. szkodzicie swojej partii a. te osoby o których pisze prasa założą. własną partię polityczną lub już dołączyli do opozycji a PiS w ten sposób zdyskredytować i rządzić Kętrzynem oraz obsadzać. stanowiska tymi samymi ludźmi.
  Dlatego. też. proszę Pana Krzysztofa Hecmana. o kandydowanie. w najbliższych wyborach na
  Starostę Powiatu.
  Dużo mieszkańców. Kętrzyna. tego oczekuje od Pana bo tacy ludzie jak poseł Paslawska widzą
  krzywdę ludzką a. obecna. władza. Kętrzyna obawia. się pana wiedząc. że polecą że swoich stołków także. nadzieja dla byłych pracowników PUP że będą mogli wrócić na. swoje dawne stanowiska które. zajmowali w PUP. w Kętrzynie !!!!!!

  1. Wszyscy tylko nie Hećman.Ludzie go nie chcieli I nie chcą.W Bartoszycach też go nie chcą i mają rację.

  2. Proszę przyjąć do wiadomości, że odpowiedzialność za to co się dzieje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kętrzynie ponosi Zarząd Powiatu(Michał Kochanowski,Andrzej Lewandowski,Alina Janiszewska,Olga Wanago,Mirosław Bobrowski)i to Zarząd Powiatu posiada uprawnienia(Ustawa o Samorządzie Powiatowym) aby na tym etapie podjąć stosowne decyzję w stosunku do Prokopa.
   Dlatego trzeba apelować do Zarządu Powiatu , aby podjął stosowne działania .

   1. Radzie też niczego nie brakuje a przynajmniej Batanieckiej i Olenkowiczowi. Stoją murem za zarzadem i starosta

 29. Jeśli radny Węglarski jest tak skuteczny jak tutaj wszyscy piszą to ja mówię sprawdzam. Panie radny Węglarski zapyta pan radnych, starostę oraz burmistrzów i wójtów z powiatu ile jest płacone pewnemu redaktorowi za gazetkę propagandową co miesiąc. Jak już pan otrzyma odpowiedź to zapyta pan czy jest to etyczne, że człowiek który do tej pory a może i nadal ma kupę długów i od lat nie płaci wierzycielom ale współpracują z nim wszystkie samorządy wkoło. Dla wyjaśnienia oficjalnie umowy są podpisywane z firmami założonymi na matkę i ojca a on jest tylko pracownikiem. Wszyscy wiedzą że te firmy to słupy, żeby komornika ominąć, ale dalej z tym człowiekiem współpracują. Jak pan się tym zajmie i wyjaśni a później przekaże opinii publicznej to ja i moja rodzina na pana zagłosuje

 30. Do. komentarza „Masakra”
  Pan Burmistrz Hecman. tylko niewielka liczbą głosów. przegrał. wybory to. jedyny. kandydat który. zrobi porządek w urzędach bo nic na. stałe nie jest. nikomu dane .
  Można wnioskować. że niektórzy. zaczynają. już się bać. o swoje dobrze płatne. stołki !!!!

  1. A jest dużo sprzątania w urzędzie miasta w spółkach komunalny, w mopsie i innych instytucjach. Będziemy wspierać Burmistrza Hećmana.

 31. A co do Prokopa, to można by było zrobić mu test kompetencji. Jestem pewien że ten gość odpadł by w przedbiegach. Merytorycznie bardzo słaby.

  1. To jest chyba poza wszelką dyskusją wstarczy zamienić z nim jak się oczywiście uda dwa zdania i to wystarczy.

   1. To prawda miałem okazję z nim porozmawiać, tragedia. Dziwię się, że miał takie eksponowane stanowiska: zastępca Wojewódzkiego inspektora drogowego, 2 razy komisarz w Piszu i w Kętrzynie. Zaproszę go na prawdziwą rozmowę kwalifikacyjną w mojej firmie i zrobię mu test kompetencji. Grzesiek przyjmujesz ofertę? Będziesz dyrektorem HR? Przecież masz takie szerokie kompetencje: w pewnym okresie obstawiałeś 3 rady nadzorcze w spółkach, radny, dyrektor Pupu? Wszechstronny z ciebie człowiek! A co ty byś sam zrobił?

 32. W mojej ocenie to Zarząd Powiatu z Kochanowskim na czele i przewodniczącą Rady Baraniecka powinna poddać sie do dymisji.

 33. Ja czegoś nie rozumie.
  Czy w Kętrzynie prawidłowo funkcjonują struktury PIS. Jak to możliwe Prokop nie jest członkiem partii PIS a zasiada w Radzie Nadzorczej „Agrochem ” Puławy – spółki z Grupy Azoty, której największym udziałowcem jest Skarb Państwa. Możliwe, że czas na zmiany w strukturach kętrzyńskiego PISu.

  1. W sumie dobrze by było zapytać rzecznika Prawai Sprawiedliwości dlaczego Grzegorz Prokop jeszcze piastuje stanowisko członka Rady Nadzorczej jak nie jest już w Pisie i ma nieciekawą sytuację w swoim zakładzie.

 34. W pełni się zgadzam z powyższym wpisem. Obserwując politykę kętrzyńskiego PISu to najlepszy kandydat na szefa struktur powiatowych to powinien być obecny radny powiatowy Węglarski który faktycznie dba społeczność lokalną, okazał zaangażowanie dot sprawy związanej z dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy.

 35. Cyt. Według danych GUS bezrobocie w powiecie kętrzyńskim wynosi 19,6 proc. (dane ze stycznia 2023 roku). Jest to jeden z najwyższych wyników w kraju. Grzegorz Prokop jako dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy miesięcznie zarabia ponad 16 tys. złotych. Pozostali dyrektorzy PUP w regionie otrzymują około 8,5-9 tys. zł.  ”
  PYTAM – Można żyć w Kętrzynie?
  Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/ketrzyn-mobbing-w-powiatowym-urzedzie-pracy-dyrektor-ma-uklady-w-pis-boimy-sie?fbclid=IwAR0vu7n6IKhU28_WdWLKo5rxA2UApZdc6izzFQIF8ObN7A7yd11-_QbSJQI

  https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/ketrzyn-mobbing-w-powiatowym-urzedzie-pracy-dyrektor-ma-uklady-w-pis-boimy-sie?fbclid=IwAR0vu7n6IKhU28_WdWLKo5rxA2UApZdc6izzFQIF8ObN7A7yd11-_QbSJQI

 36. Obserwując Sesję Rady Powiatu , faktycznie pan radny Węglarski jest człowiek który dąży do wyjaśnienia kwestii dotyczących naszego życia publicznego. m.in. urzędu pracy . Dziwi mnie, że pozostali radni nie zabierają głosu nie są tak aktywni na sesji np. Kawczyński, Pieniak, Janiszewska, Bobrowski , Wanago, Ol enkowicz, Hornicka-Pietrzyk , Baraniecka, które nie są po raz pierwszy radnymi i maja doświadczenie.

   1. A radny powiatowy z Gminy Barciany były przewodniczący Rady Powiatu Łukasz Wiśniewski po abdykacji z funkcji Sekretarza Miasta i GminyKorsze oraz dłuższym chorobowym dostał posadę prezesa spółki WiKOM w Korszach i cicho siedzi.

    1. Mało tego to jest mieszkańcem Kętrzyna,nie tylko on bo Bobrowski jak się nie mylę mieszka w Karolewie a Podgórski w Kętrzynie.
     Wybory niebawem i tu apel do mieszkańców Gminy Barciany czy nadal chcemy żeby tak było?

 37. Jak skuteczny jest Pan Węglarski i. Ryndzionek to się przekonali. mieszkańcy.
  Kętrzyn. głosował między innymi na przedstawicieli. PiS na poszczególne. wybrane. nazwiska i tym sposobem dostali się do Rady Powiatu i Rady Miasta jak również wyborcy PiS poparli. w głosowaniu obecnego Burmistrza Kętrzyna. Gdyby tego nie zrobili to by. tych wyborów nie wygrał.
  Jeżeli radny w czasie swojej kadencji rezygnuje z danego ugrupowania z którego się dostał a należał do PiS to ten. radny już nie jest osobą. wiarygodną. przy następnym głosowaniu należy więc takich ludzi. eliminować z polityki.
  Część wyborców głosowała na opozycję oni również zawiedli wyborców. Wiadomo że dobrze płatne posady jest to czynnik najważniejszy a gdzie tu jest sumienie , wrażliwość na krzywdę i problem ludzi zwalnianych lub. zmuszanych do. odejścia z pracy po. 30 latach, 20 latach itp.
  Co. do panów z PiSu radnych Urzędu Miasta to. co wyście zrobili w tej sprawie bo dalej jeden z nich jest w Radzie Nadzorczej w Kętrzynie. i w Radzie Nadzorczej Spółki Skarbu Państwa. Azoty z rekomendacji ugrupowania PiS do którego już. nie należy ?
  Czy poinformowaliscie. o tym na szczeblu wojewódzkim i centralnym.
  Proszę nie być biernym bo takich. Kętrzyn nie potrzebuje !!!!

  1. Czekamy Panie i Panowie: Węglarski, Ryndzionek, Kawczyński, Pietrzyk-Hornicka, Walewski, Wisniewski, Pieniak, janiszewska, Olenkowicz, Szewczuk, Wronisz, Bobrowski może Soćko i Wanago na wniosek o odwołanie Kochanowskiego ze stanowiska starosty powiatu.

 38. Tak widzę kilka osób uczestniczy w życiu publicznym Kętrzyna, pijąc piwo , dysputy prowadząc na różne tematy, tematy próżne. Odgrzewane kotlety, wyraźnie widać wewnętrzną walkę w PIS. Węglarski, Ryndzionek skuteczny? Ryndzionek członek ZNP , a teraz zadaje zapytania od związku Solidarność, któż jest w tym związku ? Wszyscy popierający PIS ? Zatem to radni tylko dla poklasku , na niego już nigdy głosu nie oddam .

 39. Do. komentarza ” Mieszkaniec 3″

  Przecież to. są pana koledzy proszę. się. na nich. nie gniewać że. ujawnili prawdę a że. bolesna. to
  nie. ich. wina .
  Prawda. zawsze. boli !!!

 40. Tylko pan radny Węglarski z PISu jest za sprawiedliwością w Powiatowym Urzędzie Pracy.
  Panie radny powinien Pan sprawę zgłosić do Najwyższej Izby Kontroli i nie czekając na decyzję Kochanowskiego czy Baranieckiej, ponieważ sprawa sie przeciąga w celu wyciszenia a wartościowi pracownicy „zatrudniaka” odchodzą z pracy.

 41. Zbliża sie dużymi krokami okres wyborczy , czas zacząć rozliczać radych POwiatowych .A co do powyższego wpisu to faktycznie cała sytuację zaistniałą w Powiatowym Urzędzie Pracy powinno się zgłosić do Najwyszej Izby Kontroli.

 42. Pewnie Pan Węglarski mając takie dowody to złoży zawiadomienie do Najwyższej Izby Kontroli. Ciekawe co wówczas zrobi Kochanowski, Lewandowski, Baraniecka , Janiszewska, Bobrowski, Wongo?

 43. Paroksyzmy szczęścia przysłoniły ostatnio Kochanowskiemu i poklaskującym mu radnym zdroworozsądkowe myślenie. Ciekawe jak zachowaĵą się gdy będą pierwsze zarzuty w sprawie Prokopa i Kochanowskiego? Najpierw nabiorą wody w usta a potem z obawy o własne stołki puszczą parę ile to oni prób do decyzji o zawieszenie robili? Jak widać po ruchach z oświadczeniami na rzecz kierownictwa PUP, czy też osobistej obecności na sesji to sołtysowi robi się co raz cieplej w portkach. A jakie newsy jeszcze wyjdą, do czego nagabują ? To wyjdzie w procesie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *