KĘTRZYN: Dzielnicowy asp. szt. Jarosław Stanicki pomaganie ma we krwi! – Magna Masuria

KĘTRZYN: Dzielnicowy asp. szt. Jarosław Stanicki pomaganie ma we krwi!

1

Asp. szt. Jarosław Stanicki oddaje krew z chęci niesienia pomocy innym ludziom. Dla niego to minimalny wysiłek, a dla kogoś potrzebującego, np. rannego w wypadku, może być to decydujące dla zdrowia i życia.

To już kolejny raz kiedy kętrzyński policjant oddał honorowo krew. Dzielnicowy asp. szt. Jarosław Stanicki oddał cenny płyn ratujący życie dla osób potrzebujących, rannych i chorych z naszego regionu. Najczęściej ofiarowana krew trafia do szerokiej grupy odbiorców, m.in. rannych w wypadkach, osób przewlekle chorych, kobiet w ciąży oraz dzieci. Bezinteresowny gest kętrzyńskiego dzielnicowego ma szczególne znaczenie dla zdrowia innych.

Pamiętajmy, że aby zostać krwiodawcą wystarczy tylko udać się do najbliższego oddziału terenowego Centrum Krwiodawstwa, być osobą w wieku od 18 do 65 roku życia, o wadze powyżej 50 kilogramów oraz posiadać przy sobie dokument stwierdzający tożsamość. Każdy honorowy dawca kwalifikujący się do oddania krwi, może jednocześnie zostać honorowym dawcą szpiku.

1 thought on “KĘTRZYN: Dzielnicowy asp. szt. Jarosław Stanicki pomaganie ma we krwi!

  1. Jedyny dzielnicowy co pieszo przemierza miasto Kętrzyn. Jest zawsze miły, sympatyczny i pomocny dla mieszkańców czego brakuje dla pozostałego stanu osobowego policji kętrzyńskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *