KĘTRZYN: Dziś Spółdzielcy spotkają się na Osiedlu Piastowskim! – Magna Masuria

KĘTRZYN: Dziś Spółdzielcy spotkają się na Osiedlu Piastowskim!

2

Członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier” zapraszają na drugie spotkanie w sprawie funkcjonowania SM „Pionier” w Kętrzynie mieszkańców Osiedla Piastowskiego, które obejmuje ulice: Chrobrego, Dąbrowskiego, Łokietka i Piastowską. Podczas spotkania spółdzielcy dowiedzą się co zrobić, aby:

  1. Zmniejszyć niesprawiedliwy wzrost opłat eksploatacyjnych, funduszu remontowego, ogrzewania i ciepłej wody. 
  2. Skontrolować wzrost opłat za ciepło (~150%). KEC KOMEC Sp. z o.o. źle zarządza kosztami a zarząd spółdzielni na to nie reaguje. 
  3. Ujawnić informacje o przetargach: specyfikacje, wykazy ofert z cenami, protokoły. Za remonty płacimy naszymi pieniędzmi a prezes ukrywa przed nami, ile kosztuje remont? 
  4. Ujawnić uchwały rady nadzorczej i zarządu. Jakie sprawy prezes spółdzielni ukrywa przed członkami?
  5. Ujawnić załączniki do lustracji z badania gospodarki finansowej spółdzielni przez biegłych rewidentów ze Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP w Warszawie. 
  6. Zwołać Walne Zgromadzenie Członków. Rozliczyć zarząd z naszych wpłacanych pieniędzy. Wybrać nową radę nadzorczą, która będzie dbała o koszty. Będzie dbała o dobro mieszkańców spółdzielni. 

Spotkanie odbędzie się w środę, 10 sierpnia 2022 r., o godz. 18:00, w parku przy ul. Chrobrego (małe boisko), pomiędzy budynkami Spółdzielni, a Signify (dawny POL-Farel).

Przypomnijmy, że w sobotę doszło do podobnego spotkania spółdzielców na Osiedlu Sikorskiego. Podczas spotkania pojawił się obecny prezes Spółdzielni Arkadiusz Książek, który zderzył się z negatywnymi opiniami spółdzielców, a ostatnie jego działa w mediach można określić „tonący brzytwy się chwyta”.

2 thoughts on “KĘTRZYN: Dziś Spółdzielcy spotkają się na Osiedlu Piastowskim!

  1. Panie Stachu, przecież on spółdzielców ma za nic, gdzie on będzie się spotykał z ludźmi, bo się boi, że go wyniosą stamtąd, dlatego chyba stchórzył. Nie ma nic na swoją obronę, ani do powiedzenia czegoś mądrego, a może uważa się za coś „wyższego”? To tylko chyba w Zborze…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *