KĘTRZYN: Iga Górska i Emilia Kociałkowska trenowały w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. – Magna Masuria

KĘTRZYN: Iga Górska i Emilia Kociałkowska trenowały w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich.

0

Kadra Młodzieżowa Breaking zakończyła swoje pierwsze zgrupowanie szkoleniowe w Centralnym Ośrodku Sportu CETNIEWO – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich! Wśród kadrowiczów trenowały dwie zawodniczki z Mazur, w tym Iga Górska z Kętrzyna wychowanka Piotra Frąckiewicza trenująca na co dzień w Kętrzyńskim Centrum Kultury oraz Emilia Kociałkowska wychowanka Roberta Grynisa trenująca na co dzień w Regionalnym Parku Edukacji Kultury i Turystyki w Rynie. Obie zawodniczki przynależą do klubu sportowego Hip Hop Mazury, osiągają liczne sukcesy i oficjalnie reprezentują barwy Polski w Młodzieżowej Kadrze Narodowej Breakingu.

Przez ostatnie 5 dni wakacji, młodzi sportowcy szlifowali umiejętności pod okiem trenerów i psychologa sportowego. WIELKIE BRAWA DLA ZAWODNICZEK Z MAZUR! Ponieważ już teraz realizują swoje największe marzenia, a to nie koniec podróży, przed Wami jeszcze wiele do zdobycia i osiągnięcia. Jesteśmy z Was DUMNI.
———-
Zadanie dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *