KĘTRZYN: Jan Jakub Należyty & Dorota Wasilewska – koncert „piosenki o miłości” | 18.08.2023 – Magna Masuria

KĘTRZYN: Jan Jakub Należyty & Dorota Wasilewska – koncert „piosenki o miłości” | 18.08.2023

0

obrazek poglądowy | fot. Muzeum im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie

Melodie, które dotykają serc swoją głęboką emocjonalnością, zyskają nowe życie w wyjątkowym recitalu „Piosenki o miłości”, który połączy artystyczną siłę Jana Jakuba Należytego i Doroty Wasilewskiej. To wydarzenie muzyczne obiecuje uczynić wieczór niezapomnianym, przenosząc słuchaczy w krainę uczuć i dźwięków.

Jan Jakub Należyty, wybitny piosenkarz, komediopisarz oraz twórca tekstów piosenek dla takich legend jak Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, Zbigniew Wodecki i wiele innych, z wieloletnim stażem w zawodzie, zaprezentuje swoje największe piosenki. Repertuar Należytego to wciąż ewoluująca kolekcja utworów, które w czasie „przestrzeni lat” zdobyły uznanie i miłość słuchaczy. Nie może w nim zabraknąć klasycznych kompozycji, takich jak „Nie opuszczaj mnie” czy „Piosenka starych kochanków”. Cieszymy się również na „La mammy” Charles’a Aznavour’a oraz „Martych liści” Cosmy i Preverta, które ożyją na scenie w wyjątkowym wykonaniu.

Partnerem artystycznym Jana Jakuba Należytego w tym projekcie jest Dorota Wasilewska. Wokalistka, kompozytorka i utalentowana aranżerka, znana z roli kierownika muzycznego licznych spektakli teatralnych i produkcji studyjnych. Jej wyjątkowy głos i pasja do muzyki wzbogacają całe przedsięwzięcie.

Wydarzenie „Piosenki o miłości” to nie tylko retrospekcja w świat piosenki uczuciowej, ale także okazja do odkrycia nowych, autorskich utworów oraz cieszenia się pięknem dźwięków w wyjątkowej atmosferze.

Zamek w Kętrzynie | 18 SIERPNIA | godz. 17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *