KĘTRZYN: Kętrzyńscy kryminalni złapali poszukiwanego w Suwałkach – Magna Masuria

KĘTRZYN: Kętrzyńscy kryminalni złapali poszukiwanego w Suwałkach

0

Dobrze przeprowadzona akcja przez kętrzyńskich kryminalnych pozwoliła na zatrzymanie 28-latka, który od dłuższego czasu był poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany w Suwałkach.

Jednym z ważnych działań Policji jest zatrzymywanie osób poszukiwanych, tak, aby takie osoby nie uniknęły odpowiedzialności karnej. Tylko od początku 2022 roku kętrzyńscy policjanci zatrzymali prawie 200 osób poszukiwanych w tym również poszukiwanych listami gończymi.

Kryminalni z Kętrzyna na podstawie wydanego listu gończego przez Sąd Rejonowy w Suwałkach prowadzili poszukiwania za 28-letnim mieszkańcem powiatu kętrzyńskiego, który od grudnia 2021 roku unika kontaktu z wymiarem sprawiedliwości. Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywa się na terenie Suwałk. Tam też pojechali kętrzyńscy policjanci, którzy w jednym z mieszkań zastali zaskoczonego ich widokiem poszukiwanego. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie przewieziony do Aresztu Śledczego w Suwałkach gdzie spędzi 1 rok i 7 miesięcy za oszustwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *