WIADOMOŚCI: Masz światłowód NEXERY? Możesz korzystać z usług Play! – Magna Masuria

WIADOMOŚCI: Masz światłowód NEXERY? Możesz korzystać z usług Play!

2

Mieszkańcy Regionu Warmii i Mazur mogą już korzystać z usług cyfrowych sieci Play: internetu i telewizji poprzez superszybki światłowód Nexery. Użytkownicy mają do wyboru prędkość transferu aż do 1 Gb/s, co pozwala na równoległą pracę, naukę i korzystanie z cyfrowej rozrywki przez wszystkich domowników. Obecnie na sieci światłowodowej Nexery w Regionie Warmii i Mazur swoje usługi świadczą wszyscy operatorzy ogólnopolscy oraz 6 regionalnych.

Ogólnopolski operator telekomunikacyjny Play rozpoczął w Regionie Warmii i Mazur świadczenie usług cyfrowych za pośrednictwem sieci światłowodowej Nexery. Użytkownicy mają do wyboru trzy prędkości, dopasowane do ich potrzeb: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s oraz do 1 Gb/s, co pozwala na wygodne korzystanie z łącza przez kilku użytkowników, niezależnie od tego, czy biorą udział w służbowej telekonferencji, oglądają ulubiony serial, uczą się on-line lub prowadzą e-rozgrywki.

Z oferty Play, dostarczanej za pomocą światłowodu Nexery, może teraz łącznie skorzystać aż 300 tys. gospodarstw domowych położonych w Regionie Warmii i Mazur, a także w Regionach Kujaw z Pomorzem i Mazowszem, Łódzkim oraz Świętokrzyskim.

Jeden światłowód – oferty od kilkudziesięciu operatorów!

Play to kolejny operator korzystający z sieci Nexery. Dotychczas z sieci firmy korzysta 44 operatorów w tym 8. ogólnopolskich. W Regionie Warmii i Mazur z infrastruktury Nexery korzystają również: Netia, Orange, Plus, RFC, T-Mobile, UPC i Vectra, a także operatorzy lokalni: INM, ABP COMPUTER, BARTNET, Bart-Sat, MACROSAT, ATMEL.

Dzięki temu mieszkańcy każdego gospodarstwa domowego w zasięgu sieci Nexery mają możliwość wyboru oferty detalicznej, która najbardziej odpowiada im pod względem zawartości pakietu i warunków umowy. Po podłączeniu do hurtowej sieci światłowodowej zmiana dostawcy usług na lokalnego czy ogólnopolskiego operatora jest procesem szybkim i komfortowym, podobnym do zmiany dostawcy sieci komórkowej. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi pracami budowlanymi czy ingerencją w konstrukcję budynku. Obecnie na sieci Nexery usługę dostępu do internetu światłowodowego świadczą wszyscy krajowi operatorzy mobilni.

2 thoughts on “WIADOMOŚCI: Masz światłowód NEXERY? Możesz korzystać z usług Play!

  1. Wszystko fajnie, tylko że nexera ma już 19 miesięcy opóźnienia, przynajmniej jeśli chodzi o moją ulicę.
    A dowiedzieć się czegokolwiek od nich to niemożliwe.

  2. U mnie to samo. Sieć miała być gotowa (według harmonogramu POPC w ramach którego NEXERA instaluje infrastrukturę) już w 2020r. :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *