KĘTRZYN: Kobiety w Centrum „Spotkanie Kobiet”|26-04-2023 – Magna Masuria

KĘTRZYN: Kobiety w Centrum „Spotkanie Kobiet”|26-04-2023

0

Zapraszamy wszystkie kobiety z Kętrzyna i okolic na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się już w środę 26 kwietnia o godzinie 17.00 w Restauracji Aria przy ulicy Daszyńskiego 25. Wstęp na nasze wydarzenie jest wolny, więc nie wahaj się dołączyć do nas!

Organizujemy to wydarzenie pod hasłem „Kobiety w Centrum”, które ma na celu wspieranie kobiet na wielu płaszczyznach. Chcemy, aby kobiety w Polsce miały możliwość rozwijania się i wpływania na swoje życie, pracę oraz społeczność. Jesteśmy przekonani, że kobieta potrafi wiele, dlatego chcemy pomagać w codziennej działalności twórczej i naukowej, a także w walce z przemocą domową i dyskryminacją.

To wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Pracowni Florystycznej „U Elzy” pani Elżbiety Wójcik, „Piernicze bo lubię” blogu prowadzonego przez Iwonę Kramek oraz Posłanki na Sejm RP Urszuli Pasławskiej, którym bardzo dziękujemy.

Nasze spotkanie będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń i przede wszystkim świetnej zabawy. Zapewniamy dobrą atmosferę i wiele ciekawych tematów do rozmów.

Jeśli interesują Cię inicjatywy prozdrowotne i proekologiczne, lub po prostu wierzysz w kobiecą siłę i chcesz ją wspierać, dołącz do nas! Będzie nam bardzo miło móc Cię powitać na naszym spotkaniu.

Kobiety w Centrum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *