KĘTRZYN: Grand Prix Polski Pol Tour 9 bil oraz Mistrzostwa Polski w Karambol 3 Bandy w Kętrzynie – Magna Masuria

1

W dniach 22-23 kwietnia br. w Bałtyckim Centrum Bilardowym w Kętrzynie rozegrany został Turniej Grand Prix Polski Pol Tour 9 bil oraz Mistrzostwa Polski w Karambol 3 Bandy.

Klub Sportowy SEVEN Kętrzyn reprezentowali: Angelika Walesiak, Marek Fieducik, Wojciech Groch, Damian Ejmont, Kacper Winiarski i Michał Popławski. Ponadto nasz klubowy kolega Andrzej Żyżyk posiadający uprawnienia sędziego PZBIL, sędziował pojedynki w obydwu turniejach.

Turniej był kolejną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, zdobycia nowych doświadczeń oraz dał możliwość rozegrania meczów z najlepszymi zawodnikami kraju, zwycięzcami Mistrzostw Europy i Świata.

Po dwudniowych rozgrywkach Turnieju Pol Tour spośród zawodników KS SEVEN najwyżej uplasował się Wojciech Groch awansując do rundy pucharowej turnieju i zajmując ostatecznie 33 miejsce.

Duży sukces w Mistrzostwach Polski w Karambol 3 Bandy odniósł Michał Popławski. Nasz zawodnik po rozegraniu bardzo zaciętych pojedynków uplasował się na trzecim miejscu zostając brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Karambol 3 Bandy – Kętrzyn 2023.

1 thought on “KĘTRZYN: Grand Prix Polski Pol Tour 9 bil oraz Mistrzostwa Polski w Karambol 3 Bandy w Kętrzynie