KĘTRZYN: Likwidacja stołówki MOPS! – Magna Masuria

KĘTRZYN: Likwidacja stołówki MOPS!

16

Na wczorajszych Komisjach Rady Miejskiej w Kętrzynie rozpoczęła się dyskusja nad likwidacją miejskiej stołówki zarządzanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętrzynie o czy nieoficjalnie wiedzieliśmy od kilku dni, lecz szukaliśmy potwierdzenia tego faktu. Wczoraj (tj. 24.02.2022) radni zaczęli dyskutować nad ewentualną likwidacją stołówki MOPS. Na początku miejscy urzędnicy – jak relacjonował na swoim profilu Facebook radny Czesław Ćwik – mówili, że trwa dyskusja jedynie nad zmianą statutu MOPS.

Jednak kolejny post radnego Czesława Ćwika rozwiał wątpliwości – do akcji włączył się zastępca burmistrza Maciej Wróbel – który potwierdził, że jest planowana likwidacja stołówki MOPS, a tym samym Niedziółka z Wróblem zamkną rękoma MOPS-u kolejnych kilka etatów w mieście. Do czego ma służyć ta likwidacja stołówki? Czy jest w tym czyjś interes?

Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że przetarg na dostarczanie obiadów osobom objętym opieką MOPS-u jest już w jakimś stopniu ustawiony. Nasz informator przekazał, że cateringiem ma się zająć Zajazd pod Zamkiem. Nie jest tajemnicą, że w tej właśnie restauracji najczęściej widuje się obecnego włodarza oraz ma on powiazania polityczno-towarzyskie z właścicielem tego lokalu.

Co państwo sądzą o likwidacji stołówki MOPS? Zapraszam do pozostawienia komentarza oraz zwracam się o kulturę wypowiedzi.

Strona info-Kętrzyn24.pl nie ponosi żadnych konsekwencji za zamieszczane komentarze.

16 thoughts on “KĘTRZYN: Likwidacja stołówki MOPS!

 1. Zlikwidować to powinni burmistrza razem z jego zastępcą.
  Wszystko likwiduja bo nic się nie opłaca.
  Niech obniża sobie pensje złodzieje.

 2. Czy ktoś ma informacje odnośnie podwyżek płac w spółkach miejskich? Burmistrz, prezesi i rady nadzorcze dostali, a pracownicy. Proszę piszcie, jaka jest ich skala? Mam nadzieję, że proporcjonalnie do podwyżek Burmistrza, Prezesów, Radnych i Rad Nadzorczych.

  1. To przykre, że jedne spółki są lepiej traktowane. Panie Redaktorze może Pan zwróci się w ramach informacji publicznej i ustali o co chodzi. Gdzie jest nadzór właścicielski, jak wysokie były podwyżki dla Rad Nadzorczych i Prezesów, a ile dostali pracownicy.

 3. Wielki znawca „ćwir-świr” niech lepiej poinformuje czemu jego małżonka uciekał z pracy z eksponowanego stanowiska?

 4. Wróbel – złodziej miasta Kętrzyn!!!!!! Dywersant i Niszczyciel!!!!
  Łapy precz od Kętrzyna, Ty Niszczycielu i Wyrzeraczu budżetu Kętrzyna!!!!
  Umie tylko niszczyć ludzi, którzy mu przeszkadzali. Teraz z Kapciową Katarzyna sobie podobną niszczą bezpardonowo nasze miasto. Precz!!!!!!!!

 5. Wróbel, mieszkańcy Kętrzyna nie chcą na Ciebie patrzeć. Wynós się skąd przybyles!!!!! Zabieraj elektryczne skutery i zlejdzajz Ketrzyna!!!!!!

 6. Wystarczy popatrzec na te twarz. Od razu widac te wszystkie przekrety, ktore robi na miescie Ketrzyn. Te ustawiane zapytania ofertowe, te darowane posadki, te machloje, to niszczenie oponentow. Zabieraj sie stad. Malo złupiles Ketrzyn. Łapy precz od naszego Miasta. Nie wiem, jak sobotniej napisać!

 7. Kapeć Katarzyna zażądała usunięcia jej wypowiedzi z profilu radnego, bo jej bezczelna wypowiedź naruszył jej dobra osobiste. Oj Kapeć! Pogrążasz się!!

  1. Kapec, Kapec, nie wstydziłas się być bezczelna, chyba wiedziałaś co mówisz. Zanim coś Kapec powiesz, zastanow się trzy razy. WRÓBEL, KAPEC….

 8. Niestety Komunalnik zamiast podwyżki dostał obniżkę pensji. Panie Burmistrzu dla pracujących tam ludzi obniżenie wynagrodzenia o 200 zł to duża. Proszę o publiczną informację, czy Pan obniżył wynagrodzenia sobie, Prezesowi i Zarządowi.

 9. UKŁAD działa i ma się dobrze, a p. Kopeć to ochrania własną piersią. Wiem, ale nie powiem… My pseudowładza wiedzy, wy motłoch dowiecie się potem. Jak już zadbamy o swoje interesy , to wy motłoch poszczekacie, poszczekacie i tyle Waszego. To chciała powiedziec Kaśka, przyjaciółką Wróbla?

 10. A Niedziółka , jak nazwisko wskazuje niedziała i udaje, że rządzi. A tam rządzi narcyzek Wróbelek, pyskata pseudonaczelnik Katarzyna, ukryta na pokojach urzedowych szara eminencja najlepszy skarbnik w regionie Iwcia , i Karolek co go zdegradowali za utrate 14 baniek i awansowali na prezesa gGranicy, a i caly sztab propagandowy.

 11. Katarzyna Kopeć w całej krasie, bezczelna, chamska, zapomniała, że jest aparatem wykonawczym mieszkańców Kętrzyna. jej się wydaje, że z Wroblem ma prawo zlikwidować stołowke Mops. Kasta,uklad, aparat zniszczenia Ketrzyna. A co oni tam wyrabiaja, o czym na razie światło dzienne nie dosięgło tych machloji. Buraki, buraki, buraki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *