KĘTRZYN: Michał Popławski zakwalifikował się do Międzynarodowych Mistrzostw Polski Amatorów w 9-bil! – Magna Masuria

KĘTRZYN: Michał Popławski zakwalifikował się do Międzynarodowych Mistrzostw Polski Amatorów w 9-bil!

0

W dniu 7 maja br. w Sportowym Klubie Bilardowym w Mrągowie odbył się emocjonujący turniej kwalifikacyjny do Międzynarodowych Mistrzostw Polski Amatorów w 9-bil. Impreza przyciągnęła liczne grono zawodników z naszego województwa, którzy walczyli o miejsce w prestiżowym turnieju finałowym.

Wspaniała atmosfera towarzysząca rozgrywkom i wysoki poziom umiejętności bilardowych uczestników sprawiły, że turniej był niezwykle emocjonujący dla zarówno zawodników, jak i kibiców. Młodzi i utalentowani bilardziści stawili czoła sobie w serii zaciętych pojedynków, dając z siebie wszystko, by zdobyć upragnione miejsce w finale MMPA.

Po wielu godzinach rywalizacji, zwycięzcą turnieju kwalifikacyjnego okazał się Michał Popławski, reprezentujący klub KS SEVEN. Michał wykazał się nie tylko doskonałą techniką i precyzją, ale również niezłomnym duchem sportowca, który nie poddaje się w obliczu trudności. Jego wygrana jest zasłużonym uznaniem dla jego talentu i ciężkiej pracy, jaką wkłada w doskonalenie swoich umiejętności.

Zwycięstwo w turnieju kwalifikacyjnym oznacza dla Michała Popławskiego uzyskanie upragnionych kwalifikacji do udziału w turnieju finałowym MMPA. Finały odbędą się w dniach 10-11 czerwca br. w renomowanym Klubie Strefa w Łodzi, gdzie najlepsi amatorzy z całej Polski zmierzą się w rywalizacji o tytuł Mistrza Polski.

W imieniu redakcji życzymy Michałowi Popławskiemu powodzenia w nadchodzących Mistrzostwach Polski i trzymamy kciuki za jego sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *