KĘTRZYN: 8 krów zachciało zaznać wolności i uciekło ich właściciel wierzy, że uda je się odnaleźć! – Magna Masuria

KĘTRZYN: 8 krów zachciało zaznać wolności i uciekło ich właściciel wierzy, że uda je się odnaleźć!

0

obrazek poglądowy

Ostatnie dni były pełne niepokoju dla właściciela gospodarstwa, który doświadczył utraty 8 sztuk bydła mięsnego rasy limousine. Ucieczka zwierząt miała miejsce z miejscowości Koczarki, a od tamtego momentu poruszały się w różnych kierunkach, stanowiąc zagrożenie dla pobliskich osiedli.

W dniu 3 maja 2023 r. zauważono, że bydło przemieszczało się w kierunku Langanki i Poganówka. W kolejnych dniach, 4 i 5 maja, stwierdzono, że stado przemieszcza się w stronę Gronowa, Palestyny i Turwąg. Niestety, sytuacja jeszcze bardziej się pogorszyła 6 maja, gdy zwierzęta odnalazły się w okolicach Bociana, Pręgowa i Wilkowa.

Najbardziej niepokojącym aspektem jest fakt, że stado jest wyjątkowo nieufne. To oznacza, że podejście do zwierząt może być trudne i wymagać specjalistycznych umiejętności oraz ostrożności. Obywatele mieszkający w tych rejonach powinni zachować szczególną ostrożność i unikać zbliżania się do nieznanych zwierząt, które mogą reagować nerwowo na obecność ludzi.

Jeżeli ktoś zauważył wolno chodzące bydło rasy limousine proszony jest o kontakt z ich właścicielem pod numer telefonu 511-463-087. Gospodarz przewiduje nagrodę za wskazanie dokładnego miejsca przebywania zaginionego bydła.

Ewentualny kierunek przemieszczania się stada bydła, które uciekło z gospodarstwa w Koczarkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *