KĘTRZYN: Młodzicy z Ostródy najlepsi w niepodległościowym turnieju – Magna Masuria

KĘTRZYN: Młodzicy z Ostródy najlepsi w niepodległościowym turnieju

0

Reprezentacja Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie zwyciężyła w Turnieju Piłki Siatkowej Młodzików z okazji Narodowego Święta Niepodległości. MVP turnieju został zawodnik SMS-u – Karol Smoliński.

W zawodach, które odbyły się 25 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Kętrzynie wystartowało sześć zespołów. W rywalizacji wzięły udział drużyny z Białegostoku, Kętrzyna, Olsztyna, Ostródy i Suwałk. Młodych siatkarzy podczas otwarcia turnieju przywitał Karol Lizurej – zastępca burmistrza Kętrzyna.

W finałowej rozgrywce młodzicy z Ostródy pokonali 2:0 Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki. Na trzecim miejscu uplasowali się gospodarze – MKS MOSiR Kętrzyn, którzy w pojedynku o najniższy stopień podium pokonali Białostocką Akademię Siatkówki. 5. miejsce zajął AZS Olsztyn, a ostatnią lokatę drugi zespół SUKSS Suwałki.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA (w nawiasie: najlepszy zawodnik zespołu)
1. SMS Ostróda (Szymon Gutowski)
2. SUKSS Suwałki 1 (Miłosz Milewski)
3. MKS MOSiR Kętrzyn (Franciszek Domański)
4. BAS Białystok (Michał Dudziński)
5. AZS Olsztyn (Hubert Ziajka)
6. SUKSS Suwałki 2 (Bartosz Wiśniewski)

MVP TURNIEJU – Karol Smoliński

Wszystkim zespołom dziękujemy za przyjazd do Kętrzyna i udział w turnieju, a młodzikom z Ostródy gratulujemy zwycięstwa. Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *