KĘTRZYN: Na stadionie mamy kretowisko… – Magna Masuria

Już chyba dziś mało kto w Kętrzynie pozytywnie wypowiada się o obecnej kadencji Ryszarda Niedziółki. Wielu mieszkańców wytyka mu populizm, ospałość w działaniach, a także szeroko rozumianą niekompetencję.

Najlepszym tego przykładem może być dewastacja murawy na wybudowanym w poprzedniej kadencji Stadionie Miejskim. Uważana jeszcze nie tak dawno za najlepszą murawę w województwie dzisiaj straszy i kuje w oczy kibiców KKS Granicy Kętrzyn, którzy zadają proste pytanie: kto do tego doprowadził?

Odpowiedź jest bagatelnie prosta: osoby sprawujące posady dyrektorów w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kętrzynie oraz sprawujący nad nimi kontrolę Ryszard Niedziółka. Kretowisko, bo inaczej nie można nazwać obecnej nawierzchni trawiastej na stadionie w Kętrzynie, jest idealnym obrazem rządów obecnej ekipy w Kętrzynie. Wyszły lata zaniedbań, doszukiwania się „zbrodni” u poprzedników oraz zamknięcie się na głosy konstruktywnej krytyki.

Podczas ostatniego meczu KKS Granicy Kętrzyn z Olimpią Olsztynek, szczęśliwie wygranego przez kętrzyński zespół, wśród kibiców podnosił się głos: „Rysiu, dlaczego?”, „Co się stało z murawą?”, „Gdzie jest gospodarz?”. Obecny włodarz Kętrzyna nie był obecny na meczu, może to i dobrze, bo musiałby pewnie spotkać się z ostrą krytyką kibiców.

Jeszcze nie tak dawno mogliśmy się pochwalić najlepszą murawą w całym województwie/fot. MOSiR Kętrzyn

8 thoughts on “KĘTRZYN: Na stadionie mamy kretowisko…

  1. Dodała bym do tego brudne miasto, co za rządów pana Hecmana było nie do pomyślenia. A jeśli chodzi o murawę to warto spojrzeć na orliki przy szkołach. Ewidentnie brakuje gospodarza i osoby, która zajęłaby się konserwacją.

    1. A co ma Grania Kętrzyn do murawy??? Elementarne zasady wypowiadania się wymagają minimum wiedzy. Kluby sportowe takie jak KKS Granica czy Tygrys Kętrzyn UŻYTKUJĄ stadion a nie nim zarządzają. Zarządza MOSIR.

  2. Utrata milionowych funduszy unijnych, przerąbanie sprawy odszkodowań przedszkoli prywatnych, a pan redaktor o kretowisku mówi? Czekam na procesy o niegospodarność! Narc do parlamentu? Ja bym inny kierunek wskazał…

    1. jak ktoś się nie zna niech się nie wypowiada na temat murawy na stadionie bo to jest wina pogody i dłuższej zimy a nie wina ludzi i tyle na ten temat

      1. Szanowny Panie to zobacz murawy w ościennych miastach ; Mrągowo , Bartoszyce , Giżycko , Biskupiec takiej trzody to tam nie ma !!!! Być może tam nie było zimy ? Fakt jest taki , że dopiero tam zaczęli grać na naturalnej ok. 2 tygodni temu – pzdr

  3. Krążą po mieśce informacje, że świr -ćwir Maciej będzie dyrektorem TVP Olsztyn po wygranych wyborach przez PO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *