KĘTRZYN: Na widok policjantów zaczął uciekać – posiadał narkotyki – Magna Masuria

KĘTRZYN: Na widok policjantów zaczął uciekać – posiadał narkotyki

0

Policjanci kętrzyńskiej „patrolówki” zatrzymali 19-letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie narkotyki. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (02.05.2023) około godz. 20:30 do oficera dyżurnego kętrzyńskiej jednostki wpłynęła anonimowa informacja, że w jednym z opuszczonych budynków na terenie miasta jest odtwarzana głośno muzyka i osoby mają tam spożywać alkohol.

We skazane miejsce został skierowany patrol funkcjonariuszy z zespołu patrolowo-interwencyjnego kętrzyńskiej komendy Policji aby przeprowadzić interwencję. Kiedy policjanci weszli do środka zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać i chciał opuścić budynek. Szybo został zatrzymany. Jak się okazało, mężczyzna miał trochę więcej na sumieniu. Funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. Jak się okazało była to amfetamina.

W związku z popełnionym przestępstwem 19-letni mieszkaniec miasta został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozić może mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *