MRĄGOWO: Policjant po służbie odnalazł zaginionego mężczyznę – Magna Masuria

MRĄGOWO: Policjant po służbie odnalazł zaginionego mężczyznę

0

Mrągowski policjant po raz kolejny udowodnił, że wraz z końcem pracy jego służba się nie kończy. Wracając do domu zauważył mężczyznę, który rysopisem odpowiadał zaginionemu, którego zaginięcie zostało zgłoszone dwa dni wcześniej. Mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

W poniedziałek (01.05.2023r.) do mrągowskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który poinformował oficera dyżurnego, że jego znajomy, z którym przyjechał z zza granicy do Mrągowa wyszedł ze wspólnie wynajmowanego mieszkania w niedzielę (30.04.2023r.) i do chwili zgłoszenia nie powrócił, ani nie nawiązał z nim żadnego kontaktu. Zaniepokojony zgłaszający podał funkcjonariuszom rysopis zaginionego oraz jego zdjęcie. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia przystąpili do poszukiwań. Zadaniowani funkcjonariusze zapoznali się z wizerunkiem szukanego mężczyzny. W środę (03.05.2023r.) mrągowski policjant wracając do domu po skończonej służbie zauważył mężczyznę odpowiadającego rysopisowi zaginionego. Natychmiast zatrzymał się, przedstawił i sprawdził jego tożsamość. Jego przypuszczenia się potwierdziły- był to szukany mężczyzna. Okazało się, że wyszedł on z wynajmowanego mieszkania i nie potrafił do niego powrócić. Na szczęście nie potrzebował żadnej pomocy medycznej. Rodzina odnalezionego mężczyzny zobowiązała się, że się nim zaopiekuje.

Jest to nie pierwsza sytuacja tego policjanta, który po raz kolejny udowodnił, że mimo zakończonej pracy, jego służba społeczeństwu się nie kończy. Kilkukrotnie po służbie zatrzymywał sprawców kradzieży sklepowych i pomagał osobom, które takiej pomocy potrzebowały. Tym razem dzięki jego spostrzegawczości i szybkiej reakcji zaginiony mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *