KĘTRZYN: Nowa Szkółka Football Academy otwarta w Kętrzynie! – Magna Masuria

KĘTRZYN: Nowa Szkółka Football Academy otwarta w Kętrzynie!

0

Football Academy, największa sieć szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży w Polsce, z dumą ogłasza otwarcie nowej placówki w Kętrzynie. Dzięki temu kolejnemu ośrodkowi, jeszcze więcej młodych piłkarzy będzie miało szansę rozwijać swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

FA, znana z autorskiego programu szkoleniowego opartego na metodach trenerskich kadry angielskiej, kontynuuje swoją misję wychowywania i kształcenia przyszłych gwiazd piłki nożnej. Nowa szkółka w Kętrzynie to kolejny krok w dynamicznym rozwoju sieci, która już teraz obejmuje około 100 ośrodków sportowych w całym kraju.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani otwarciem nowej szkółki w Kętrzynie. Naszym celem jest nie tylko nauka gry w piłkę nożną, ale także wychowywanie młodych ludzi poprzez sport. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisania się na próbne treningi i rozpoczęcia swojej przygody z Football Academy” – powiedział Marcin Bełczącki, manager Football Academy Kętrzyn. 

Wszystkie dzieci zainteresowane uczestnictwem w treningach mogą skorzystać z dwóch bezpłatnych, próbnych zajęć. Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja online i kontakt z managerem ośrodka FA w Kętrzynie. Rejestracja zapewnia ubezpieczenie zawodnika od pierwszego treningu, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas zajęć.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej Football Academy. Zapraszamy do zapisów i rozpoczęcia sportowej przygody już dziś!

Kontakt
– Marcin Bełczącki, Manager Oddziału
– ⁠telefon do managera: 604588250
– ⁠e-mail: m.belczacki@footballacademy.pl
– ⁠strona internetowa: footballacademy.pl

Football Academy – Twoja droga do piłkarskiej przyszłości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *