KĘTRZYN: Podsumowanie akcji „Rowerowy Maj” – Magna Masuria

KĘTRZYN: Podsumowanie akcji „Rowerowy Maj”

1

Dzisiejszego dnia [20.06.2023], na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie, odbyło się wyjątkowe wydarzenie – uroczyste podsumowanie akcji „Rowerowy Maj”. Ta niezwykła inicjatywa, będąca największą w Polsce kampanią promującą zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną i mobilność wśród przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz nauczycieli, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Każdy uczestnik projektu, który w trakcie miesiąca maja dojeżdżał do szkoły na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymywał naklejki do swojego dzienniczka oraz na klasowy plakat. Była to forma motywacji i nagrody dla tych, którzy aktywnie przyczyniali się do sukcesu akcji. Dzięki temu uczniowie nie tylko dbali o swoje zdrowie, ale także tworzyli wspólną atmosferę rywalizacji i zachęty do aktywności fizycznej.

Podczas dzisiejszego spotkania szczególne wyróżnienia oraz nagrody zostały przyznane najbardziej zaangażowanym uczestnikom, klasom i placówkom. To właśnie oni wyróżnili się swoją aktywnością i wkładem w kampanię „Rowerowy Maj”. Otrzymanie tych wyróżnień stanowiło dla nich zasłużone uznanie i potwierdzenie ich zaangażowania.

1 thought on “KĘTRZYN: Podsumowanie akcji „Rowerowy Maj”

  1. – Drogie dzieci, jak mamy biurokratyczny totalitaryzm w państwie i w gminie to najprostsze czynności życiowe muszą być sensacyjnym odkryciem i bohaterską kampanią urzędników za pieniądze waszych rodziców, prawda czy fałsz? – no pomyślcie…
    – Więc , drogie dzieci, zapytajcie tych ważniaków od rowerowego pi-jaru, czy mogliby ogłosić, w całej Polsce, że – każdy chodnik to droga też dla rowerów z zachowaniem pierwszeństwa pieszych – proste prawo w jednym zdaniu! Dla zachęty oddamy decydentom wszystkie zbędne znaki z chodników – sprzedadzą na złom i też kupią sobie rowery. A te dzienniczki, nalepki i plakaty są przecież nieekologiczne – na innych akcjach uczą was ekologii – więc gdzie tu logika, szanowni nauczyciele, czy dziecko to cielę?…
    P.s. info dal dorosłych: te prawo w jednym zdaniu proponuje Konfederacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *