KĘTRZYN: Podsumowanie turnieju siatkówki plażowej kobiet – Magna Masuria

KĘTRZYN: Podsumowanie turnieju siatkówki plażowej kobiet

0

Urszula Złotkowska i Aleksandra Fota zwyciężyły w Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet, który odbył się dziś na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego „Kętrzynianka”. Mieszkanki Bartoszyc w finałowym meczu pokonały 2:0 duet z Olsztyna – Monikę Maciejewską i Weronikę Zych.

Na najniższym stopniu podium stanęły Magdalena Bogucka i Alicja Klecan. Zawodniczki z Mrągowa w meczu o 3. miejsce pokonały Julię Dąbrowską-Żegalską i Katarzynę Sawicką (Ostróda). W turnieju wzięło udział 8 zespołów, a kolejne lokaty zajęły:

Miejsca 5-6:
Ewelina Błażewicz (Bartoszyce) / Natalia Konsalik (Braniewo)
Magdalena Zalewska (Kętrzyn) / Dagmara Rodziewicz (Giżycko)

Miejsca 7-8:
Sonia Klecan (Mrągowo) / Amelia Masna (Kętrzyn)
Ewelina Kinach-Rutkowska / Ewa Maśnik (Kętrzyn)

Turniej przeprowadzony został systemem „brazylijskim”. 14 meczów rozegranych zostało równolegle na dwóch boiskach, a sędziowali: Wiktoria Kuczkowska i Krzysztof Zalewski. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.

Za tydzień – w niedzielę, 30 lipca kolejny turniej siatkówki plażowej na „Kętrzyniance”. Do rywalizacji tym razem zapraszamy miksty. Lista zgłoszeń do udziału w turnieju jest wciąż otwarta.