KĘTRZYN: Policja szczęśliwie odnalazła 13-letnią dziewczynkę – Magna Masuria

KĘTRZYN: Policja szczęśliwie odnalazła 13-letnią dziewczynkę

0

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 13-letniej mieszkanki Kętrzyna. Nastolatka w niedzielny wieczór wyszła z domu i kontakt z nią się urwał. Zaniepokojona mama zgłosiła sprawę na Policję. Dzięki dobrej znajomości terenu i determinacji policjantów, dziewczynka została odnaleziona niespełna w godzinę od otrzymania zgłoszenia. Przypominamy! W przypadku zaginięcia dziecka nie zwlekajmy z poinformowaniem służb mundurowych o tym fakcie.

W niedzielę, 9 czerwca 2024 r. około godziny 23.30, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 13-latki. Zaniepokojona mama zgłosiła, że jej córka około godz. 18:00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Jak przekazała, wspólnie ze znajomymi na własną rękę poszukiwała córki, ale bez efektu. Dziewczyna nie posiadała przy sobie telefonu, dlatego też postanowiła powiadomić o całej sytuacji Policję.

Policjanci z kętrzyńskiej komendy natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Zapoznali się z rysopisem i niezwłocznie informacje o zaginionej przekazali jednostkom ościennym. Policjanci o poszukiwaniach powiadomili także Służbę Ochrony Kolei oraz Straż Miejską. Funkcjonariusze sprawdzili miasto oraz adresy znajomych dziewczyny, gdzie ewentualnie mogła przebywać zaginiona nastolatka. Ponadto na bieżąco analizowali i weryfikowali informacje, które do nich docierały.

Dzięki zaangażowaniu i pełnej mobilizacji, niespełna w godzinę od zgłoszenia, dzielnicowi odnaleźli nieletnią. Na szczęście nastolatka była cała i zdrowa. Dziewczynka otrzymał niezbędną pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *