KĘTRZYN: Potrącenie na pasach na ul. Poznańskiej! – Magna Masuria

KĘTRZYN: Potrącenie na pasach na ul. Poznańskiej!

2

W czwartek (09.02.2023 r.) około godz. 7:30 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego. Z przekazanych informacji wynikało, że do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Poznańskiej w Kętrzynie.

We wskazane miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierująca Skodą Citigo 84-letna kobieta jadąca ul. Poznańską od strony ul. Gdańskiej na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła prawidłowo przechodzącego przez przejście 22-letniego mężczyznę, który z obrażeniami ciała został przywieziony do szpitala. Zarówno kierująca jak i pieszy byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy.

Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego i funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zrobili jego oględziny, zrobili zdjęcia, szkic sytuacyjny, przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy, jak i wyniki kolejnych prowadzonych przez policjantów czynności posłużą śledczym do pozostałych ustaleń na temat okoliczności wypadku.

2 thoughts on “KĘTRZYN: Potrącenie na pasach na ul. Poznańskiej!

  1. – brawo młode mężczyzny! wysportowane! bystrookie! rozsądne! – no i przede wszystkiem brawo za posłuszeństwo prawu pierwszeństwa! nadanemu przez warszawskie biurwy z ministerstwa bezpieczeństwa ruchu drogowego

  2. Rozumiem, że 80 latka 80 latkę pyknęła. Ale tutaj młody gnojek jak by był taki szybki jak do browara albo do blanta to by sytuacji nie było. Ale skoro w tv mówią, że na pasach zawsze pierwszeństwo to spoko. Na nagrobkach też powinni pisać „Ale miał pierwszeńtwo”. Też mi się zdarza czasem „wyhamować” cwaniaka, ale trzeba robić to jednak z głową, życie jest jedno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *