KĘTRZYN: Powstanie nowe centrum handlowe w Kętrzynie – Magna Masuria

KĘTRZYN: Powstanie nowe centrum handlowe w Kętrzynie

6

Smart Park Kętrzyn. Wizualizacja Smart Park

Ostatnią startującą w najbliższym czasie inwestycją będzie Smart Park Kętrzyn. Ten obiekt zapewni około 5 tys. mkw. powierzchni najmu.

Obiekt będzie zlokalizowany będzie przy ulicy Budowlanej, obok funkcjonującego marketu spożywczego. Obiekt powiększy bazę handlową istniejącego już w tym miejscu parku handlowego. 

Smart Park Poland i RG Leasing mają kolejne pozwolenia na budowę obiektów handlowych w różnych miastach. Dokumenty pozwolą na rozpoczęcie inwestycji w trzech kolejnych lokalizacjach.

W najbliższym czasie wystartuje budowa Smart Park Poddębice. Projekt zaoferuje lokalnej społeczności nowe sklepy sieciowych marek na 5. tys. mkw. powierzchni najmu.

źródło: www.propertynews.pl

6 thoughts on “KĘTRZYN: Powstanie nowe centrum handlowe w Kętrzynie

  1. obok centrum handlowego to nawet nie stoi, jest różnica między centrum handlowym a parkiem handlowym. centrum handlowe to cały funkcjonalny budynek (parking podziemny, strefa gastronomiczna,dużo mniejszych lokali, toalety). a to będzie zwykły park handlowy z dużymi lokalami i to tyle. ale pewnie otworzą tam Sinsaya i pozamiata to wszystkich sklepikarzy co się z bazaru wyrwali.

  2. – no a gdzie mają wyprać te dotacje jak nie na prowincji gdzie dla lokalnych władców urbanizacja czy urynacja to to samo, a prowizja wiadomo jest w kosztorysie…

  3. Byłe intermarche sie marnuje,mógłby powstać Kaufland ale tutaj jest brak myślenia logicznego i nie dziwcie się że jest bezrobocie,ludzie by mieli prace.
    A ludzie muszą dojeżdżać do pracy Mrągowa,Giżycka,Wilkas,Węgorzewa lub Bartoszyc. Wstyd

  4. To będzie koniec drobnego handlu w Kętrzynie i lokali handlowych w innych częściach miasta.
    Wypada podziękować panu Lizusowi i reszcie ekipy, która wydała zgodę na takie inwestycje. Sprowadzić przemysł by rozwijać miasto nie potrafią. Potrafią jedynie mordować małych przedsiębiorców. Z taką władzą to miasto umrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *