WAŻNY TEMAT: Trzęsienie ziemi w Spółdzielni! Powołano nowego kuratora – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Trzęsienie ziemi w Spółdzielni! Powołano nowego kuratora

5

27 marca br., Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, po rozpoznaniu wniosku Krzysztofa Głuśca oraz drugiego wnioskodawcy postanowił odwołać kuratora w osobie Zygmunta Mierczaka, a na jego miejsce powołano na kuratora Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier” w Kętrzynie panią Magdę Świercz. Jak wyjaśnia Sąd jej celem będzie podjęcie niezbędnych działań zmierzających do powołania zarządu SM „Pionier” w Kętrzynie.

Czytając uzasadnienie Sądu decyzją o odwołaniu Mierczaka było złożone przez niego sprawozdanie w dniu 12 marca. Ze sprawozdania wynikało, że nie podjął on czynności zmierzających do powołania w Spółdzielni zarządu, w tym nie zwołał posiedzenia Rady Nadzorczej wybranej we wrześniu 2022r.

5 thoughts on “WAŻNY TEMAT: Trzęsienie ziemi w Spółdzielni! Powołano nowego kuratora

 1. Brawo Panowie może w końcu w spółdzielni mieszkaniowej „Pionier” wszystko wróci do normalności i zapanuje ład i porządek.
  Musi wrócić do pracy Pani Mariola która rozliczała koszty ogrzewania a także aby mogła funkcjonować nowo wybrana Rada Nadzorcza w 2022 r !!!!!!!!

 2. haha wrocić do normalnosci ? To pani Mariola musialaby stracic pamięć. Normalnie to bylo przed Ksiązkiem gdy sie ludzie szanowali. Teraz powinno się powolać nowy zarzad nową rade a emertow posadzic na lawce obok Wojtusia niech sobie opowiadają jak to Ksiązka pogonili. Dajcie wreszcie swiety spokoj i nie torujcie drogi dobremu gospodarzowi do planu B bo nic z tego nie wyjdzie ani w miescie ani w SM.

 3. Proszę więc zdradzić kto byłby tym dobrym gospodarzem dla spółdzielni Pionier uczciwym z jawnością przetargów wszelkich inwestycji za które my spółdzielcy płacimy w swoich czynszach a także musi być również wyrażona zgoda mieszkańców bloków na wszelkie remonty .
  Nic nie może się dziać bez wiedzy właścicieli nieruchomości a tak dotychczas było !!!!!
  Ci nowi tzw. naprawiacze którzy zbierali podpisy nie budzą zaufania wśród spółdzielców wywodzą się z jednego ugrupowania które widzi tylko korzyści finansowe dla siebie a nie chodzi im o dobro spółdzielców !!!!!

 4. Moja odpowiedź na komentarz”Wyborcy” z dn. 27marca, otóż normalność nastąpi mało tego SM Pionier nareszcie zostanie zdekomunizowana.Zarząd będzie działał w interesie spółdzielców a nie grupy cwaniaków dbających o swoje interesy. Należy tu podziękować Panom St. K. i Krz. G.którzy podjęli się doprowadzić do usunięcia pana kuratora. W niedługim czasie będzie działać Rada Nadzorcza wybrana w 2022r.

 5. Do Emeryta !!!!

  Zgadzam się w całości z Pana komentarzem , my spółdzielcy nie możemy dopuścić do tego aby w przyszłości nie doszło do tego jak zakup i montaż podzielników ciepła za co teraz ponosimy konsekwencje wysokich rachunków za ogrzewanie . Spółdzielcy z własnych pieniędzy utrzymują Zarząd i wszystkich pracowników .
  NIC O NAS BEZ NAS !!!!!
  Pozdrawiam Pana Krzysztofa i Stanisława —- życzę owocnej pracy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *