KĘTRZYN: Przerwały milczenie… oprawca odpowie za znęcanie się nad rodziną – Magna Masuria

KĘTRZYN: Przerwały milczenie… oprawca odpowie za znęcanie się nad rodziną

1

Za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją partnerką oraz jej matką odpowie 41-letni mieszkaniec gminy Kętrzyn. W środę domowy oprawca został zatrzymany przez kętrzyńskich policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić za kraty nawet na 7,5 roku. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W środę (14.02.2024 r.) kętrzyńscy policjanci przyjęli zawiadomienie od kobiety, że jej partner od września 2023 r. znęca się fizycznie i psychicznie nad nią oraz jej matką. Kobieta poinformowała, że 41-latek znajdując się pod wpływem alkoholu wszczynał awantury w trakcie których wyzywał słowami wulgarnymi, groził pozbawieniem życia, bił rękoma po całym ciele, ciągał za włosy, dusił oraz kopał zarówno ją jak i jej matkę. Na tej podstawie mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Jak ustalono w toku prowadzonych czynności, podczas licznych awantur, które odbywały się w mieszkaniu, ale nie były zgłaszane policjantom, mężczyzna wyładowywał swoją frustrację na partnerce oraz jej matce. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu fizycznego i psychicznego znęcania się nad kobietami. W dniu 15 lutego br., Prokurator przychylił się do wniosku policjantów i zdecydował o zastosowaniu wobec 41-latka wolnościowego środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru, zakazu zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi.

1 thought on “KĘTRZYN: Przerwały milczenie… oprawca odpowie za znęcanie się nad rodziną

  1. Ciekawe kiedy wreszcie, no kiedy, te wszystkie wykształcone durnie /socjologi, psychologi, ministry, urzędnicy, kuratorzy, nauczyciele, lekarze, księża, policjanci, przedszkolanki i żłobkanki / kiedy wreszcie skojarzą fakt, że takich bandytów od małego wychowują kobiety?!…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *