KĘTRZYN: Burmistrz Niedziółka nie będzie ubiegać się o drugą kadencję – Magna Masuria

KĘTRZYN: Burmistrz Niedziółka nie będzie ubiegać się o drugą kadencję

8

Facebook: Miasto Kętrzyn

Obecny burmistrz Kętrzyna, Ryszard Niedziółka, za pośrednictwem mediów społecznościowych wydał oświadczenie, w którym ujawnia, że nie będzie ponownie ubiegać się o fotel burmistrza miasta Kętrzyn. Na owe miejsce będzie kandydować obecny zastępca burmistrza – Karol Lizurej.

19 lutego 2024 roku na Facebook Miasta Kętrzyn został opublikowany film z udziałem Ryszarda Niedziółki. Dziękuje on za pięć lat współpracy z mieszkańcami. W swojej wypowiedzi wspomniał również o nadchodzących inwestycjach takich jak: remonty nawierzchni na ulicy Asnyka oraz na ulicy Wileńskiej, długo wyczekiwana budowa obwodnicy miasta, remont kluczowej drogi Kętrzyn-Giżycko, wielomilionowa inwestycja ORLEN-u, która jest kluczowa dla rozwoju miasta oraz rolników z całego regionu.

Pomimo końca kadencji, obecny burmistrz, zapowiedział, że nie będzie to koniec wspólnych rozmów i działania na rzecz lokalnej społeczności. W najbliższych wyborach ubiegać będzie się o mandat radnego powiatowego, a także zaapelował mieszkańców o oddanie na niego głosu.

Autor: Wiktoria

8 thoughts on “KĘTRZYN: Burmistrz Niedziółka nie będzie ubiegać się o drugą kadencję

 1. Nikt od niego nie oczekuje bycia Burmistrzem dość narobił szkody np.ul.Ogrodiwa itp.
  Z kim była konsultowana obwodnica ?
  Żadna zasługa Niedziółka inwestycja Orlen !!!

  1. Żadna zasługa Ryśka? To czemu przez 20 lat Hećmana nie było takiej inwestycji pewnie przypadek co? Obwodnica za Ryśka też przypadek? To czemu 20 lat Hećmana 5 kadencji NIKT TU KUR** ZŁOTÓWKI NIE CHCIAŁ ZAINWESTOWAĆ? Ja wiem czemu bo wiedzieli z czym to się wiąże.

 2. Nikt od niego nie oczekuje bycia Burmistrzem dość narobił szkody np.ul.Ogrodowa itp.
  Z kim była konsultowana obwodnica ?
  Żadna zasługa Niedziółka inwestycja Orlen !!!

 3. 6 zmarnowanych lat pana, ktory nie ma kompetencji do zarządzania miastem! Sprawdził lisa Wróbla, ktory ściągnął swoich Bartoszków, posłów z Lidzbarka i kupował skuterki, i jeżdził za delegacje po Warszawach i Olsztynach. Żegnam i nie mogę sie doczekać końca kadencji, zbyt długiej, za długiej o 6 lat.

 4. mam wrażenie, ze on zsabotował obronę przed roszczeniami byłych dyrektorów szkól. ktoś powinien to zbadać, jak dbał o interes miasta ten niedziólka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *