KĘTRZYN: Uciekał przed ochroniarzem – wpadł w ręce policji – Magna Masuria

KĘTRZYN: Uciekał przed ochroniarzem – wpadł w ręce policji

1

Mężczyznę uciekającego przed pracownikiem ochrony, zauważyli patrolujący miasto policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali uciekiniera, którym okazał się 24-latek. Mężczyzna kilka minut wcześniej ukradł z pobliskiej drogerii dwa flakony perfum dodatkowo używając przemocy odepchnął ochroniarza. 24-latek trafił do policyjnego aresztu. Za kradzież rozbójniczą grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (13.12.2022) kwadrans przed godz. 12:00 policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego z kętrzyńskiej komendy Policji zauważyli, że wzdłuż ulicy Sikorskiego biegnie dwóch mężczyzn. Jak się okazało goniącym był pracownik ochrony pobliskiej drogerii, natomiast uciekający to 24-latek, który kilka minut wcześniej ukradł ze sklepu dwa flakony perfum. Dzięki szybkiej reakcji policjantów sprawca tego zdarzenia został zatrzymany jeszcze przed oficjalnym zgłoszeniem na numer alarmowy, a towar odzyskany. Podczas wyjaśniania wszystkich okoliczności tego zdarzenia policjanci ustalili, że mężczyzna w celu utrzymania skradzionych rzeczy użył przemocy i odepchnął pracownika, a co się z tym wiązało nie była to zwykła kradzież, a kradzież rozbójnicza.

Za ten czyn mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za kradzież rozbójniczą grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

1 thought on “KĘTRZYN: Uciekał przed ochroniarzem – wpadł w ręce policji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *