KĘTRZYN: W królestwie pszczół – Magna Masuria

W poniedziałek [24.04.2023] w Kętrzyńskim Centrum Spotkań Seniora odbyły się warsztaty pt. „W królestwie pszczół”, które okazały się niesamowicie interesujące i pożyteczne dla uczestników. Wykład, prezentacja, degustacja i mnóstwo informacji na temat pszczelarstwa i walorów miodu oraz innych produktów pochodzących prosto z ula, przyciągnęły do centrum seniorów z całego miasta.

Prowadzący warsztaty, doświadczeni pszczelarze Tadeusz i Jadwiga Langa, zaprezentowali uczestnikom ciekawe fakty na temat pszczół i ich pracy w ulach. Seniorzy mieli okazję poznać różne odmiany miodu, jak również dowiedzieli się o właściwościach leczniczych i prozdrowotnych, jakie posiada miód oraz innych „magicznych” produktów pochodzących z ula.

Nie zabrakło również degustacji różnych smaków miodu, co dodatkowo uatrakcyjniło spotkanie. Oprócz tego seniorzy mieli okazję zadać pytania prowadzącym i rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie mieli na temat pszczelarstwa.

Atmosfera na warsztatach była bardzo przyjazna i wesoła, co z pewnością wpłynęło pozytywnie na samopoczucie uczestników. Spotkanie nie tylko dostarczyło wiedzy, ale również dostarczyło wiele emocji i pozytywnych wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *