KĘTRZYN: Zaparkował w niedozwolonym miejscu – grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności – Magna Masuria

KĘTRZYN: Zaparkował w niedozwolonym miejscu – grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

1

Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego 26-latka, który kierował pojazdem wbrew obowiązującemu go zakazowi prowadzenia pojazdów. Wkrótce odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek (02.10.2023) o godz. 14:30 kętrzyńscy policjanci interweniowali wobec kierującego volvo, który zaparkował pojazd w miejscu niedozwolonym przy jednej z ulic miasta. Za kierownicą auta siedział 26-letni mieszkaniec gminy Reszel. Kiedy policjanci sprawdzili dane kierującego w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna w ogóle nie powinien siedzieć za kierownicą auta ponieważ posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie.

Wkrótce mężczyzna odpowie za przestępstwo prowadzenia pojazdu wbrew sądowemu zakazowi oraz za wykroczenie w ruchu drogowym. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności .

1 thought on “KĘTRZYN: Zaparkował w niedozwolonym miejscu – grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

  1. Za to pewna fryzjerka codziennie naprzeciwko „Stokrotki” parkuje po kilka godzin na chodniku na zakazie (znak B36) swoje leciwe audi Q7.
    Gdzie jest policja? Udaje, że wykroczenia nie ma. Równi i równiejsi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *