16 maja 2021

info-Kętrzyn24

Najważniejsze informacje z powiatu kętrzyńskiego

Kętrzynianka w wielkim finale “Szansy na sukces”!

Dominika Siwek, pochodząca z Kętrzyna, bierze udział w emitowanym przez TVP 2 programie telewizyjnym “Szansa na sukces”. Bohaterką 6 odcinka była Edyta Geppert, a razem z nią na kanapie “Szansy na sukces” zasiedli też: mąż Edyty Geppert i reżyser jej koncertów Piotr Loretz oraz kompozytor, pianista i producent muzyczny Krzysztof Heredzin.

Dominika Siwek wyśpiewała wygraną i teraz ma szansę na zagrać w wielkim finale oraz zaśpiewać w Debiutach na Festiwalu Opole 2020

Dominika Siwek na scenie telewizyjnego programu wystąpiła jako druga i zmierzyła się z wielkim przebojem Edyty Geppert “Jaka róża taki cierń”. Kętrzynianka przyznała, że od najmłodszych lat uczyła się własnie na piosenkach Edyty Geppert.

Jury na czele z Edytą Geppert przyznało wokalistce z Kętrzyna pierwsze miejsce. Tym samym Dominika ma szansę wystąpić w finale programu aby walczyć o udział w Debiutach na festiwalu w Opolu w 2020 roku.  Wielki finał już 22 grudnia na żywo z głosowaniem SMS.

źródło: TELEmagazyn

3 thoughts on “Kętrzynianka w wielkim finale “Szansy na sukces”!

  1. Pan redaktorek nawet źródła boi się podać z którego kopiował większość tekstu. “telemagazyn” porażek to ten portal. Taki rzetelny, bezstronny dziennikarek z niego. Oj nie ładnie.

  2. ale macie sie czym chwalic ale czego sie spodziewac po jakims otumanionym wygwizdowiu majace sie za pepek calego kosmosu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *