Kętrzynianka w wielkim finale „Szansy na sukces”! – Magna Masuria

Kętrzynianka w wielkim finale „Szansy na sukces”!

3

Dominika Siwek, pochodząca z Kętrzyna, bierze udział w emitowanym przez TVP 2 programie telewizyjnym „Szansa na sukces”. Bohaterką 6 odcinka była Edyta Geppert, a razem z nią na kanapie „Szansy na sukces” zasiedli też: mąż Edyty Geppert i reżyser jej koncertów Piotr Loretz oraz kompozytor, pianista i producent muzyczny Krzysztof Heredzin.

Dominika Siwek wyśpiewała wygraną i teraz ma szansę na zagrać w wielkim finale oraz zaśpiewać w Debiutach na Festiwalu Opole 2020

Dominika Siwek na scenie telewizyjnego programu wystąpiła jako druga i zmierzyła się z wielkim przebojem Edyty Geppert „Jaka róża taki cierń”. Kętrzynianka przyznała, że od najmłodszych lat uczyła się własnie na piosenkach Edyty Geppert.

Jury na czele z Edytą Geppert przyznało wokalistce z Kętrzyna pierwsze miejsce. Tym samym Dominika ma szansę wystąpić w finale programu aby walczyć o udział w Debiutach na festiwalu w Opolu w 2020 roku.  Wielki finał już 22 grudnia na żywo z głosowaniem SMS.

źródło: TELEmagazyn

3 thoughts on “Kętrzynianka w wielkim finale „Szansy na sukces”!

  1. Pan redaktorek nawet źródła boi się podać z którego kopiował większość tekstu. „telemagazyn” porażek to ten portal. Taki rzetelny, bezstronny dziennikarek z niego. Oj nie ładnie.

  2. ale macie sie czym chwalic ale czego sie spodziewac po jakims otumanionym wygwizdowiu majace sie za pepek calego kosmosu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *