Kętrzyńska Liga Biegowa- Kętrzyński kilometr – Magna Masuria

Kętrzyńska Liga Biegowa- Kętrzyński kilometr

1

19 sierpnia na Stadionie Miejskim w Kętrzynie po raz czwarty odbyły się zawody biegowe, Kętrzyńska Liga Biegowa- Kętrzyński kilometr, po raz kolejny na stadionie było słychać okrzyk Drużyny ML, która rośnie w siłę.

Dzisiejszy dzień to kolejna dawka pozytywnych emocji, sportowej rywalizacji oraz ogromnego wsparcia. Po raz pierwszy udział w zawodach wzięli uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Kętrzyna, od miesiąca trenują pod okiem Miłosza Lenarta, to właśnie od Nich powinniśmy uczyć się cieszenia z małych rzeczy, upór, determinacja a na koniec radość z otrzymanego medalu!

Było też trochę sentymentalnie, nasza Wiki ucieka w „Wielki świat”, były podziękowania i łzy wzruszenia, Wiktoria na pewno dumnie będzie reprezentować Drużynę ML w Gdańsku, powodzenia! Koszulki Drużyny ML ufundował – Hendrix- Genetics oraz BIONEST, bardzo dziękujemy! Do zobaczenia na kolejnej edycji Kętrzyńskiego kilometra!

źródło: Fundacja Drużyna ML

1 thought on “Kętrzyńska Liga Biegowa- Kętrzyński kilometr

  1. Co to za artykuł? Zero konkretów, wyników czasów osób zajmujących poszczególne miejsca. Nasza Wiki? Może coś bliżej o osobie która jedzie w wielki świat. W innym przypadku po co o tym pisać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *