Kętrzyński gracz e-sportowy ponownie w zespole z legendą CS:GO – Magna Masuria

Kętrzyński gracz e-sportowy ponownie w zespole z legendą CS:GO

0

Kacper „Kylar” Walukiewicz, znany na polskiej scenie CS:GO zawodnik z Kętrzyna ponownie zagra w składzie z polską legendą Counter-Strike: Global Offensive – Januszem „Snax” Pogorzelskim. Zarówno Kylar jak i Snax po słabszej końcówce w zeszłym roku odeszli z zespołu Anonymo, które było nadzieją na odbudowę polskiego e-sportu. Niestety zespół miał wahania formy, gdzie lepiej wypadał w starciach z mocniejszymi rywalami. W polskiej lidze zajęli ostatecznie trzecią pozycje ex aequo z MAD DOG’S PACT.

Styczeń zawsze jest okresem, gdzie dochodzi do zmian w zespołach oraz tworzą się nowe formacje. Już na początku roku w mediach społecznościowych oraz portalach zajmujących się ściśle tematyką e-sportu mówiło się, że Janusz „Snax” Pogorzelski będzie tworzyć własny skład.

W połowie stycznia społeczność CS:GO dowiedziała się o treningach zespołu MONKEsports. Obok legendarnego Snaxa zobaczymy Kacpra “Kylara” Walukiewicza i Kamila „KEi” Pietkuna – cała trójka grała razem w Anonymo.  Pozostałe dwa ogniwa to Piotr “nawrot” Nawrocki i Kuba „Markoś” Markowski, z którymi KEi i Kylar mieli przyjemność grać w barwach AVEZ.

Skład na papierze wygląda na bardzo silny i może namieszać dużo na polskiej scenie e-sportowej. Z niecierpliwością czekamy na pierwszy oficjalny mecz Kylara w barwach MONKEsports.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *