KETTLE: 6 MEDALI NA GWARDYJSKICH MISTRZOSTWACH POLSKI 2021 – Magna Masuria

KETTLE: 6 MEDALI NA GWARDYJSKICH MISTRZOSTWACH POLSKI 2021

0

źródło: GIRIA Kętrzyn

Kętrzyńscy zawodnicy zrzeszeni w klubie GIRIA Kętrzyn wywalczyli 6 medali na Gwardyjskich Mistrzostwach Polski 2021 w kettlach. Kętrzyńscy sportowcy walczyli do dosłownie ostatniej sekundy w każdym starcie – można przeczytać na facebookowym profilu GIRIA Kętrzyn.

Nikodem – startujący kategorii junior – wygrał w swoim debiucie – nie myśli się zatrzymać. W turnieju rekrut wygrywa kettlowy tytan pracy – Kuba Werner zdobywając wynik 308 powtórzeń. Jest to świetny występ oraz pokazanie woli walki, determinacji. Następnie brązowy medal zdobyła Magdalena Filipiak, udowadniając, że nadal trzeba się z nią liczyć i jest jedną z czołowych kettbalowych zawodniczek w Polsce. Anna Wołkowska zdobyła wicemistrzostwo Polski. Wioleta Pochylińska została Mistrzem Polski w kategorii do 65 kg, a przyjechała tutaj w jednym celu – wygrać. Po zdobyciu brązowego medalu w Mistrzostwach Europy musiała udowodnić, że nie był to przypadkowy występ. Daniel Gołębiowski – trener GIRIA Kętrzyn – do tej pory na krajowym podwórku zawsze plasował się na II i III miejscu w Mistrzostwach Polski. W zeszły weekend udowodnił, że ciężka praca, ciągłe treningi opłacają się i zdobył wymarzony tytuł Mistrza Polski w kategorii do 85 kg.

Jest to ogromny sukces kętrzyńskich sportowców i po raz kolejny udowodniono, że w małym mieście mogą być sportowcy na miarę całego kraju. Gratulujemy udanego występy i trzymamy kciuki za zdobywanie kolejnych trofeów