Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek w Dublinach [AKTUALIZACJA] – Magna Masuria

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek w Dublinach [AKTUALIZACJA]

2

W poniedziałek (30.08.2021 r.) kilka minut po godz. 6:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do którego doszło tuż przed miejscowością Dubliny w gm. Korsze.

Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd uderzył w przydrożne drzewo, a w aucie znajduje się jedna osoba, która nie może się z niego wydostać. Na wskazana trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący autem 32-latek jadąc od strony miejscowości Równina Górna w kierunku miejscowości Dubliny w gm. Korsze najpierw jechał pojazdem na pobocze, a następnie lewą stroną opla uderzył w przydrożne drzewo.  

Mężczyzna z podejrzeniem urazu kręgosłupa oraz innymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracują funkcjonariusze z kętrzyńskiej „patrolówki” oraz kryminalni z Komisariatu Policji w Korszach. Policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku drogowego.

Szczegóły zdarzenia wkrótce.

2 thoughts on “Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek w Dublinach [AKTUALIZACJA]

  1. Szkoda że nie ma kontynuacji w działaniach dotyczących podjęcia ewentualnego stanowiska w sprawie dyr. szpitala. Puste artykuły i komentarze bez żadnego działania nie przyniosą żadnych rezultatów. Skończy się tak jak z referendum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *