KORSZE: Grupa ECPU Polska Łowcy Pedofili złapała pedofila w Dłużcu Małym – Magna Masuria

KORSZE: Grupa ECPU Polska Łowcy Pedofili złapała pedofila w Dłużcu Małym

4

fot. nadesłane

Grupa ECPU Polska: ŁOWCY PEDOFILI podjęła interwencje w godzinach porannych [tj.23.04.2022] w miejscowości Dłużec Mały [gm. Korsze] wobec 46-letniego Jarosława, który za pośrednictwem Internetu, na różnych portalach społecznościowych wypisywał do małoletnich osób. W wiadomościach kontaktował się z dziećmi i przesyłał im swoje zdjęcia o treściach pornograficznych oraz jak podają członkowie Grupy ECPU Polska wymuszał na dzieciach przesłanie swoich nagich zdjęć.

Mężczyzna zapytany dlaczego tak robił zaczął twierdzić, że jest chory i ma zaburzenia psychiczne na tle seksualnym. Jednak pytany dalej przez członków Łowców Pedofili potwierdzał, że jest świadomy tego co robi i jak się tłumaczył robił to z czystej ciekawości. Takie tłumaczenie nie przekonało członków grupy ECPU Polska i wezwali na miejsce policję przedstawiając odpowiednie dowody.

Na miejsce została wezwana policja, która zatrzymała 46-letniego mężczyznę.

4 thoughts on “KORSZE: Grupa ECPU Polska Łowcy Pedofili złapała pedofila w Dłużcu Małym

  1. Niestety, ale nic mu nie zrobią, bo z prawnego punktu widzenia nic nie zrobił. Natomiast ci przebierańcy łamią prawo. I żeby nie było, że bronię tego człowieka.

  2. Oczywiscie jestem za lapaniem pedofili ale przez POLICJE. A NIE PRZEBIERANCOW! JAKIM PRAWEM ONI NOSZĄ NA WIDOKU PAŁKI POLICYJNE??? NIE MAJA DO TEGO PRAWA NIE SA SLUZBA MUNDUROWA!NA INNYCH FILMIKACH WIDZIALEM TEZ ZE MAJA JAKIES PISTOLETY W KABURACH.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *