KORSZE: Marta Oleszczak zdobywa drugi tytuł mistrza Polski w kettlebell lifting – Magna Masuria

KORSZE: Marta Oleszczak zdobywa drugi tytuł mistrza Polski w kettlebell lifting

0

fot. Gmina Korsze

Marta Oleszczak, mieszkanka Gminy Korsze, zdobyła drugi tytuł mistrza Polski w ciągu zaledwie trzech tygodni. Tym razem zwyciężyła w konkurencji kettlebell lifting podczas Mistrzostw Polski 2023. Po zwycięstwie Marta została powołana do kadry narodowej na rok 2023.

Marta jest niezwykle zdolną i ambitną sportowczynią. Kettlebell lifting to dyscyplina, w której uczestnicy podnoszą ciężary na czas. W Polsce jest to wciąż mało popularny sport, jednak Marta doskonale sobie w nim radzi. W Mistrzostwach Polski pokonała wszystkie rywalki i zasłużenie zdobyła tytuł mistrza.

Nie ma jednak czasu na spoczynek. Marta już 19 kwietnia wyleci do Grecji, gdzie weźmie udział w Mistrzostwach Europy kettlebell lifting. Będzie to wielka szansa dla niej, aby pokazać swoje umiejętności na arenie międzynarodowej. Marta jest jedną z pięciu reprezentantek Polski na tych zawodach.

Trzeba podkreślić, że osiągnięcia Marty to także zasługa jej ciężkiej pracy, determinacji i wsparcia ze strony rodziny i trenerów. Jej pasja i zaangażowanie stanowią wzór dla innych młodych ludzi, którzy chcą osiągać sukcesy w sporcie.

Mamy nadzieję, że Marta będzie kontynuować swoją drogę sportową z równie dużym sukcesem i pokaże, że w małych miejscowościach również można osiągać wielkie rzeczy. Gratulujemy Marta i życzymy jej powodzenia na Mistrzostwach Europy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *