KORSZE: X Wojewódzki Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych | 17.12.2022 – Magna Masuria

KORSZE: X Wojewódzki Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych | 17.12.2022

0

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zaprasza na X WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH, który odbędzie się 17 grudnia 2022r. w Korszach. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki.

Konkurs wokalny przeznaczony jest dla solistów i zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego. Organizatorzy zaplanowali następujące kategorie wiekowe:

I kat. – PRZEDSZKOLE (4-6 lat)
II kat. – KLASY I-III
III kat. – KLASY IV-VI
IV kat. – KLASY VII-VIII
V kat. – SZKOŁY ŚREDNIE I DOROŚLI

Oceny uczestników dokonają profesjonalni jurorzy powołani przez organizatora. Dla najzdolniejszych uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody, statuetki oraz dyplomy.

Na zgłoszenia uczestników czekamy do 12 grudnia 2022 r. Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej www.mok.korsze.pl

Dodatkową atrakcją organizowanego przeglądu będzie „I Jarmark Świąteczny” zorganizowany jako impreza towarzysząca przy X Wojewódzkim Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych. Przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach w godzinach 11:00-14:00 zostaną wystawione stoiska gastronomiczne, rzemieślnicze i rękodzielnicze. Każdy z uczestników przyjezdnych na przegląd wokalny będzie mógł skorzystać z przygotowanych dobrodziejstw lokalnych stowarzyszeń oraz Kół Gospodyń Wiejskich. Dlatego jeżeli jesteś wystawcą, działasz w KGW bądź wykonujesz rękodzieło, zapraszamy do wystawienia się podczas I Jarmarku Świątecznego w Korszach. Szczegóły w biurze MOK Korsze pod nr tel. (89) 751 39 55.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *