KRUKLANKI: 34-latek zatrzymany z 430 gramami narkotyków – Magna Masuria

KRUKLANKI: 34-latek zatrzymany z 430 gramami narkotyków

0

Giżyccy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową nie zwalniają tempa. Już drugi raz w tym miesiącu zabezpieczyli znaczne ilości środków odurzających. Tym razem w mieszkaniu 34-latka znaleźli ponad 430 gramów narkotyków. Dzięki ich skuteczności nie trafia one na rynek. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Giżyccy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową sprawdzają każdą informację o osobach, które mogą posiadać środki odurzające lub substancje psychotropowe oraz mogą nimi handlować. Tym razem ustalenia doprowadziły do jednego z mieszkań na terenie gminy Kruklanki. Wszystko wskazywało na to, że jego lokator może posiadać narkotyki.

Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. W mieszkaniu 34-latka zabezpieczyli ponad 430 gramów narkotyków, w tym amfetamina i marihuana. Mężczyzna został zatrzymany.

Przypomnijmy, że jest to już drugie w tym miesiącu zabezpieczenie tak dużej ilości środków odurzających przez giżyckich kryminalnych. 16 marca br. policjanci 19 – latka, który z 1 kg amfetaminy szedł ulicami miasta.

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających podejrzanym grożą kary nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *